Jump to content

Sti 2005Dccd podskakuje na mokrym?????

kubasti
 Share

Recommended Posts

Hej moze ktos cos podpowie gdzie szukac i czy tak ma byc????dzisiaj troche popadało więc jezdnia była mokra i śliska, ruszyłem gwałtownie ze skrzyżowania skrecajac w lewo i w tym momencie koła zaboksowały wraz z kręceniem sie kół zaczął mi podskakiwać przód auta, jakby brakowało przyczepności, myślałem że mi sie buda rozleci tak telepało :facepalm: wszystko działo sie na trybie auto
poduchy pod silnikiem mam wymienione :angry: co sprawdzic????pozdrawiam

Pamiętam jak miałem którąś z kolei przednionapedówkę i chciałem przykozaczyć przy kumplu robiąc właśnie odejście ze świateł - a że było trochę mokro to samochód zaczął podskakiwać jak by miał się zaraz rozlecieć :biglol:

chyba nie ma się czym przejmować, ma mokrym tak jak koledzy pisali, koła szukają przyczepności i mogą podskakiwać. 

Zrób tak jak blondynka po telefonie do serwisu gdy zaświeciła się kontrolka oleju , na hasło mechanika  -"to olej" po prostu to olała ;)

Edited by KaTM

ja mam podobnie, autko szuka przyczepności i tyle, bardziej się dało to odczuć na starszych bardziej zużytych oponkach. Też miałem 225/40 r18, wymieniłem ostatnio na nowe i efekt się zmniejszył bo więcej przyczepności :) 

• 4 weeks later...

A jak ruszasz powoli, ze skręconymi kołami to też przeskakuje?

nic nie przeskakuje jak jade normalnie jak człowiek w kapeluszu :biglol:

Jak startuje prosto brak podskakiwania ,przy skreconych kołach ten efekt,próba na trawie tez podskakuje :angry:

Sprawdż dla pewności przeguby zewnętrzne z przodu

jak sie sprawdza?????