Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć FHI produkuje jeszcze inne zabawki typu helikopter do zacierania posadzek czy kompresory budowlane. Szukam sprzedawcy w Polsce lub we Francji do powiększenia kolekcji

ale piekne zboczenie, normalnie, no :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

eddie_gt4, no piękny brzydal :mrgreen:

 

Ja wiem, że nie powinienem tego pisać, ale podoba mi się ta wersja :oops::mrgreen: :wink:

dzieki :D

 

mam to samo: tzw. Chryslera (tj. po lifcie) w zyciu bym nie kupil... natomiast B9 jest tak brzydkie, ze az piekne 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, no piękny brzydal :mrgreen:

 

Ja wiem, że nie powinienem tego pisać, ale podoba mi się ta wersja :oops::mrgreen: :wink:

dzieki :D

 

mam to samo: tzw. Chryslera (tj. po lifcie) w zyciu bym nie kupil... natomiast B9 jest tak brzydkie, ze az piekne 8) :mrgreen:

 

sa osoby którym podoba się Ssang Yong Rodius (parodius :mrgreen: ),czy tez poprzednia Multipla,i sa osoby którym podoba się Tribeca :P

generalnie subar który mi sie strasznie NIEpodoba,ale tez nie rozumie osób ,które na Forka patrzą jak na kompletną ochydę :D

Tobie miche może cieszyć widok o poranku Tribeca pod domkiem,mi cieszy michę ma Impress,mocno usmiecham sie do (niby) arcybrzydkiego forestera (I po lifcie,ech...marzenie),wiadomo co kto lubi,a każdy "najmadrzejszy" będzie odrzadzł jakies dziwne Subaru tylko porządne niemieckie tdi :mrgreen::mrgreen:

 

Ale tribeca jest na tyle rzadkim autem,że o ile jak jadę z pasjonatami subru na pokładzie i mówię O!! legaś,impreza itp forek,o tyle ostatnio we wro widziałem na trasie Tribecę,tę druga i było hasło :" o k...jej :!: :!: tribeca za nami" :mrgreen: :"patrz k..ojej Tribeca" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat byłem przekonany, ze oni zrobili ten wóz, bo zostało im troche cześci z kilku roznych powypadkowych aut, nie mieli co z nimi zrobic, wiec...zrobili Tribece :)

Dzisiaj... sam chciałbym ja miec. I mimo, ze tego nie rozumiem - dobrze mi z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, jeszcze Legasia i Justy brakuje, żebyś mógł napisać, że miałeś już wszystkie Subaru :mrgreen: .

 

Clarkson powiedział kiedyś, że Porsche Cayenne i Subaru Tribeca są bardzo bezpieczne dla dzieci.

Bo wszystkie dzieci na ich widok uciekają :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4 gratuluję auta i ....

zdjęcia tak zrobiłeś że nawet całkiem ładnie się samochodzik prezentuje :mrgreen::mrgreen:

w najblizszym czasie poprosze szwagra, aby porobil porzadne foty :D

im wiecej na nia patrze, tym bardziej mi sie podoba 8)

 

aha, jeszcze cos: jak wroce po urlopie do Kaliningradu, to postaram sie porobic foty B9 przy nowym OBK (sasiad ma), zeby bylo widac, ktore auto jest naprawde brzydkie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zadowolenia z jazdy :)

dzieki :)

pierwsze wrazenia sa b. pozytywne: cisza, miekkosc i komfort (szczegolnie w porownaniu do GT i XT :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

brother DCP - 115C

 

 

tak dokładnie :D masz takową ? :D

 

-- Pt wrz 16, 2011 8:43 pm --

 

Kogut, autko fajne ale przyłóż się do zdjęć! Jakiś fajny plener uszykuj, oświetlenie dobierz, no nie na szybko - fura musi wyglądać :mrgreen:

 

 

nastepne foto postaram sie zrobic takie sweeet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie pochwale: oto nasz nowy rodzino-woz... plany byly inne, ale los chcial, ze znowu kupilismy Subaraka (juz trzeciego w naszej rodzince) - B9 :P

 

pare fot na szybko :)

 

[ http://img220.imageshack.us/img220/8318/emprasymasdeltevystesat.jpg ]

 

[ http://img69.imageshack.us/img69/135/emprasymasdeltevystesatc.jpg ]

 

Forek cudo ale ten obok paskud straszny :mrgreen:

Niech Ci ten bryzdal dobrze się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, jak się jeździ B9? komfortowe to jest trochę? :)

jezdzi sie fajnie, zupelnie inaczej niz np. Forkiem XT - miekko i komfortowo :)

a i charakterystyka 3.0 H6 jest zupelnia inna niz w przypadku 2.0T - przyrost mocy bardziej liniowy, nie ma tego "turbo-kopa"

zawieszenie jest fajnie zestrojone, musze tylko ogarnac tuleje stabilizatorow (nie chce zakladac OEM gum, bo sa za slabe, szybko padaja) i bedzie wtedy zupelna cisza 8) :mrgreen:

 

to jest duze i dosc ciezkie auto, musze sie do niego przyzwyczaic, ale tak jak pisalem, po 350 km wrazenia sa b. pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz,zaraz zacznie sie rozprzestrzeniac wirus Tribeki :mrgreen: okaże sie ,że auto tylko opaskudnie wyglada,a poza tym to rewelka i zacznie sie szał na B9.

A własnie: Forek to lodówka,impreza GC to wanna a tribeca to jaką toto ma nazwę :?: czy tez jest na tyle rzadka,że nawet nikt nie dał jej przezwiska :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no popatrz,zaraz zacznie sie rozprzestrzeniac wirus Tribeki :mrgreen: okaże sie ,że auto tylko opaskudnie wyglada,a poza tym to rewelka i zacznie sie szał na B9.

auto ma swoje wady (nie ma aut idealnych :mrgreen: )

 

A własnie: Forek to lodówka,impreza GC to wanna a tribeca to jaką toto ma nazwę :?: czy tez jest na tyle rzadka,że nawet nikt nie dał jej przezwiska :?: :mrgreen:

mi sie najbardziej kojarzy z... nosorozcem (taki duzy, dobry stwor :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...