Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no nie jest tak zle ;) i nie mam zamiaru wymiekac:P
W takim razie życzę powodzenia, niech Subaryna jak najszybciej wróci na drogi w dawnej formie.

Jeśli kiedyś będę w KRK, to z chęcią zobaczę na własnej skórze, jak powiodła się operacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej winy i rozbilismy jeszcze 3 auta;) na szczescie staly na parkingu wiec nikogo nie bylo;) na szzczescie a jesli chodzi o auto to zobaczymy jutro rano maja z ubezpieczenia przyjsc ... i mam nadzieje ze wyplaca;) a bede go robil raczej takie sa plany...

 

to nic tylko pogratulowac , tu na forum tez byl taki co pokazywal jak jezdzi subaru........ a jeden z uczestników tej przejażdżki jest teraz kaleką.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sam opisał na forum, wynikało że tylko złamaną rękę miał ktoś

adaś, temat stary jak swiat i nie ma co w nim grzebac ,generalnie przeslanie jest takie ze skasowanie trzech samochodow to raczej sredni powod do dumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chłopak , czegoś tu nie kumam?> najpierw się dopytujesz, a później...

po hasle ...

 

Nocna jazda po Krakowie;):)

 

cos mi mowilo ze kuku bylo na wlasne zyczenie :wink:

 

 

w sumie to dobrze by bylo wiedziec gdzie to sie stalo, nie chcial bym tam przez przypadek zaparkowac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak :) jezdze tez na torze na slowacji ale to nie ma nic wspolnego .... Czysta glupota TO AUTO NIE WYBACZA :) Sami zreszta wiecie jak jest...

 

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 1:17 am ]

A te zdjecia i wszystko pokazuje tylko po to zeby przestrzec osoby ktore wsiadaja do takiego samochodu i mysla ze sa mistrzami prostej.... a to tylko wszystko fajnie wyglada a zle sie konczy na szczescie w moim zdarzeniu nikomu nic sie nie stalo ale roznie bywa... nie zycze nikomu bo auto sie naprawi a zdrowia nie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...