Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ponad 300 km

 

ponad 470 Nm

 

kłowa skrzynia

 

= ogromna frajda :mrgreen:

a radyjo z CD masz :?: :roll: :wink:

 

gratuliony łukasz :cool:

 

 

myslalem ze priorytetem jest wymiana radia, ale w tym aucie nie slucha sie radia wogule, za duzo jest innych fajnych dzwiekow: skrzynia, silnik, zaworek, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona kupiła mi Subaru Imprezę i powiedziała

 

yyy.... Gdzie można taką żonkę dorwać...:?: Tylko w Katowicach, czy może w Krk też są takie... :twisted:

 

Góral gratulacje, przypuszczam, że już odebrane... :?: To napisz przy okazji jak się spisuje... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem :)

12 godz. jazdy - 1200 km - spalanie ponizej 10l/100km - autko zajefajne , cichuśko i baaardzo wygodnie i muszę powiedzieć że wcale do dachu głową nie dostaję - czytałem na forum że w OBK dach jest nisko i ludzie powyżej 180 cm wzrostu szoruja czupryna po podsufitce - ja mam jakieś 5 cm zapasu przy wzroście jedynie 196 cm ;)

autko jeżdizło po totalnych równinach - więc teraz jest w górach tam gdzie jego miejsce - jak tylko pogoda się wyklaruje to pstrykne pare fotek i podeślę na forum ...

 

aż żal z niego wysiadać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu :) w Twoich okolicach sie sprawdzi na pewno :)

a co do dachu - do akurat z tym roznie - w Legacy z 98 zapas nad glowa przy moich 190cm byl dosc symboliczny, natomiast w Legacy 96 miejsca bylo wiecej. Fotel jakis zapadniety czu cuś... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fotel praktycznie uzywał tylko kierowca (właścicielem był starszy pan ) - pozostałe nie nosza sladów zuzycia - pomijam fakt ze gość wogóle nie dbał i chyba nawet nie sprzątał w srodku - ale co mi tam - kubeł szmata i bedzie jak nowy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem na forum że w OBK dach jest nisko i ludzie powyżej 180 cm wzrostu szoruja czupryna po podsufitce - ja mam jakieś 5 cm zapasu przy wzroście jedynie 196 cm ;)

 

wg mnie wszystko zależy od pozycji za kierownicą. Widziałem już zawodowców, którzy też mieli zapas... tylko że czupryna skierowana w kierunku tylnej szyby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrostu nie do końca można mierzyć na zasadzie "ja mam 190cm..." Jak posadzicie dwie osoby o takim samym wzroscie to może się okazać, że kiedy siedzą ich głowy nie koniecznie będę na tej samej wysokości... Zależy to jak długie ktoś ma nogi... Ja mam dość krótkie nóżki więc napotykam często na problemy z miejscem na głowę w samochodzie, acz kolwiek w OBK, a jeździłem trzema, takich problemów nie było...

 

Natka86, No to napisz jak już obierzesz jakie odczucia... Gratulacje i Tobie... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...