Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy pas jest rzeczywiście lepszy. Tak jak maluch jest lepszy od syrenki co prawda - ale zawsze. Jak tak piszecie to mam teraz wyrzuty sumienia że ja latam tamtędy Foresterem 110-130km/h (dokładnie to nie wiem). Tylko sobie muzę pogłaśniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na 15" i balonie 65 to se można latać.

 

W VTECu miałem na zimę lepsze przecinaki.. 155/80/13 :twisted: Na suchym trochę brakowało szerokości opony, na zakrętach trochę pływało, ale za to jaki komfort.. no i obłędna przyczepność na śniegu.. Na Przełęcz Okraj (kto był, ten wie) po nieodśnieżonej drodze, ryjąc brzuchem wjechałem bez łańcuchów.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Forek i Impreza po zabiegu DiamondBrite'a :wink:

 

na żywo auta prezentują się wyśmienicie :cool: niestety zdjęcia tego nie oddają :neutral:

 

dodam, że diamond na Imprezie jest ponad rok, a tak wygląda po umyciu szamponem i conserverem DiamondBrit'a :grin:

 

PJAY, DB'a na Forku robiłeś w Krakowie czy w W-wie?

Ależ ta imprezka fajna :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Forka robiłem w Krakowie :wink: a Impreza dostała odnowę DB za free :smile: w ramach transakcji wiązanej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ten skład węgla? można tam się spotkać i polatać? :)

 

Chyba ciężko by było. Bardzo upierdliwy stróż, bardzo szybko jeżdżący na rowerze :wink: :mrgreen:

 

Ale jeżeli chcesz spróbować to ów skład mieści się na trasie z Kraśnika do Puław :smile:

 

MIKKIto chyba nie ta osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nomad, czy w Twoim filmiku dobrze zauważyłem, że masz kozaczki WR G2? Jak tak, to jaka szerokość i jak Ci się zachowywały na mocno śliskich nawierzchniach? Bo ja nie mam do czego porównać.. Pierwsza zima w 4x4 i na mocno śliskim potrafi trochę pomyszkować.. Ale to może przez moc i też może przez to, że fwd byłaby już tragedia.. Ale też przyczyną może być 225mm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w tym wątku złożyć życzenia Booykashy, która obchodzi dziś trzecie urodziny :mrgreen:. Niech będzie zdrowa i daje mi tyle radości, ile dawała mi dotychczas.

 

Oto link do mojego historycznego wpisu w tym wątku z dnia odbioru wozu 8).

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=212397#212397

 

A tu więcej informacji o moim cudeńku :)

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=759643#759643

 

STO LAT, STO LAT :!:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nomad, czy w Twoim filmiku dobrze zauważyłem, że masz kozaczki WR G2? Jak tak, to jaka szerokość i jak Ci się zachowywały na mocno śliskich nawierzchniach? Bo ja nie mam do czego porównać.. Pierwsza zima w 4x4 i na mocno śliskim potrafi trochę pomyszkować.. Ale to może przez moc i też może przez to, że fwd byłaby już tragedia.. Ale też przyczyną może być 225mm..

 

Dobrze zauważyłeś, jest to model WR G2 w rozmiarze 215/45/17. Oponki sprawują się bardzo dobrze ale teraz wiem , że chyba trzeba było wydać ok 600pln więcej i kupić ten sam model ale 205/50 bo trzęsie strasznie ale to jedyny minus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nomad, fajna fura.. live też fajna :mrgreen:

 

furak nie dość, że wygląda, to jeszcze rewelacyjnie brzmi.

Z tego co wiem to właściciel, aż tak zachwycony nie jest... jak posłuchał porządnego wydechu na porządnej furze :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...