Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Macieq_2005 napisał/a:

Tez tak mowie To i ja wrzuce fotki mojego Subaraka kupionego niecale dwa tygodnie temu...

 

 

nareszcie cos ciekawego zacznie krazyc na krajowej 32 :twisted: , patrz czesto w lusterko wsteczne :razz:

 

Moze spotkamy sie gdzies na trasie :razz: Daleko nie mamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktos wie gdzie w Polsce mozna kupic felgi Prodrive? Oczywiscie nie przez SIP.

 

A co ci odbilo z tymi felgami? Wrzucaj w koncu tutaj zdjecia WRXa w nowych czarnych butach :cool: Widzialem Cie wiele razy jak jechales czy gdzies stales i Impra wyglada rewelacyjnie. Takze nic nie musisz zmieniac :)

To kiedy sie doczekamy zdjec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no wlasnie

 

Milek, chce zlote zmienic a ATS-y oddac w dobre rece. Mam dosc mycia ich, za duzo szprych :twisted:

 

kurde, zapomnialem o tych fotach ale powiem, ze na zywo auto wyglada troche lepiej.

 

Mnie takze wkurzaja felgi z duza iloscia ramion. Calkiem ladnie wygladaja ale w czyszczeniu tragedia. I dlatego wypatrzylem juz sobie pewien fajniutki wzor Enkei. Duze, leciutkie, markowe i wytrzymale :twisted:

 

Eddie, niezle te twoje killery :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter 35, Abt, dzieki dzieki 8)

 

Co do felg, to tamte - uwaga uwaga - musialem reklamowac, bo wszystkie cztery byly wadliwe :shock: Czyt. chrom zlazil...

 

Jednak planuje powrot do czegos non-stock (moze nawet 18", ale na pewno chcialbym 235ki, bo milion razy lepiej wyglada na ciutke szerszych pantoflach). strasznie spodobalo mi sie to o to (sorry za marna jakosc...) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja na to poradze, ze tak mi sie podoba? ;)

 

Poza tym nie mowie, ze takie akurat mi sie podobaja (to jest 22" :lol: ), ale opcja z czarnym srodkiem i polerowanym rantem jak najbardziej jest oki :)

 

Zastanawialem sie nad OZ Ultraleggera grafitowymi, ale ostatnio widzialem LEgacia wlasnie na nich i .... wygladal kijowo :|

 

Generalnie to sie ciesze, ze ktos napisal, ze zdjecie prawie jak katalogowe, ale wlasnie.... katalogowe, stock, booooring :|

 

 

PS w listopadzie powinienem miec nowy JDMowy grill 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...