Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zastanawiam sie nad bialymi bo na zywo czerwony na zlotych fajosko wyglada - poza tym jest to polaczenie bardzo rzadko spotykane ;)

 

Rób na biało, to może przestanę Ci dokuczać :mrgreen:

 

moze bede mial jeszcze jeden komplet fajnych 17tek 7 ramiennych fajowe podobne do compo - i tamte na pewno beda na bialo ;)

 

wieloramienne felgi takie jak te nie podobaja mi sie w bieli - ale speedline, compo itd wygladaja genialnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki akurat byl jak go kupilem

Czy w Ostrowi Mazowieckiej go kupiłeś??

 

Tak a co masz jakies informacje o ktorych nie wiem :lol: a co do zmiany swiateł i wydechu to wydech juz zmieniony na dosyc ciekawy bo od rallycrosowej Celiki Polaka i jest naprawde super:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co masz jakies informacje o ktorych nie wiem

Spoko luzik - mialem po prostu okazje prowadzic ten samochod - zapamietalem lotke.

 

Ja jak widac sprawdzałem ale i tak wszystkiego nie znalazłem na poczatku a było pare drobnych minusów:( i dlaczego ty go nie kupiłes?? A spojlerek tak od Evo bo w koncu nie moglem wybrac jakie auto kupic a skoro kupiłem takie to chciałem miec troche z Evo:D:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, białe Enkei są najlepszymi felgami na świecie i nie ma lepszych. Obiektywnym trzeba być.

W związku z powyższym właściciel takich felg powinien o tym pamiętać i tanio ich nie sprzedawać

 

No kurczę, jak popatrzyłem na to zdjęcie z Miedzianki powyżej... to mi się trochę żal zrobiło tego auta i tych felg.

 

Fajne toto, ale cóż - "z żywymi naprzód trzeba iść". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa najladniejsze biale felgi (niekoniecznie kokretnie ten model, chodzi mi o wzor, na wielu rajdowkach wystepowal)

 

A ten wzor ktos kojarzy, bo podobno z Legacy, ale ta zaslepka brazowa na srodku, to plastik jakis i w sumie mozna wstawic tam cokolwiek... no ale mnie sie bardzo podoba i pokazuje na lewo i prawo. :twisted:

DSCN2110.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...