Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ano nie jest turbo. Te Legacy co oglądałem z turbiną (a było ich baardzo mało) były w opłakanym stanie i w większosci po pseudo rajdowych próbach :cry: A ten ma zacząć mnie wozić do pracy i uczuć jak postępować na drodze z samochodem :razz: Szczyl jestem, więc mam nadzieje na jakieś mocniejsze auto za parę....lat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie to raczej nie wygrywaja, ten nie jest turbodziadem

 

na niektorych probach noc nie jest zaleta a wada

 

Tomirros, fajny antyk mino ze nie z wiatraczkiem :wink: na a felunek no comment :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja USA, niektórzy twirdzą że gorsza, ale to i tak fabryka japońska więc autko dobre. Specyfikacja:

-układ wydechowy Apexi (końcowy + środkowy), kwasówka , 3'

-sportowe zawieszenie - nie wiem jakie ale obniżony

-układ dolotowy Injen wyprowadzony pod zderzak

-najprawdopodobniej Chip sportowy

-sucha instalacja Nitro - nie mam niestety butli - ukradli

-zmienione na większe i silikonowe wszystkie rury układu dolotowego

-dodatkowy wskaźnik doładowania

-6xgłosniki Kenwood+ orgianlne radio

-profesjonalna i kompletna instalacja na audio (ukradli zminiarki, i turby)

-instalacja cała na konsole do gier XboX - ukradli konsole i ekran

-alufelgi 17" TSW + oponki nowe 225/45/17

-wlot powietrza na masce z podpisami orginalnymi : Peter Solberg, Henig Solber, Phil Mills - jak ktoś sie zna na rajdach to wie o co chodzi, sam je zebrałem na zesżłorocznym rajdzie Walii

-przebieg 57403 mile

-wszystko w idealnym stanie, auto jeździło tylko w texasie - u japończyka, nigdy nie zaznało zimy

-nowe oleje i płyny

-wnetrze jak w nowym samochodzie

-uderzony był delikatnie prawym przodem, tak zę jeździł i chłodnica miala tylko pęknięty plastik

Jakie wiecej autko ma przróbki to nie wiem, gdyż zostało zabrane w czasie nielegalnych nocnych wyścigów przez policje i sprzedane na auckji, sam je kupowałem osobiście w USA, ale nikt nie potrafił okręlsić co ma robione

Rocznik w USA 2002 i tak podaje VIN nadwozia, ale nasz cudowny urząd celny dopatrzył sie że auto wyprodukowane w japonii w 2001/07 z przenaczeniem na 2002 - trzeba było wiecej akcyzy zapłacić :)

Prosze znawców o pomoc przy rzetelnej wycenie auta po jego stanie i wyposażeniu, elementy przodu wstawiane uzywane ale w super stanie, nie ma szpachl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wyszeczególniłeś 3 elemnty które się nawzajem wykluczają, ale zapewniam, że jak ktoś przyjedzie obejrzeć autko to podzieli moje zdanie że jest jak nowe i mechanicznie i stylistycznie, poprzedni własiciel oprócz tego ze sie nim tylko ścigał po asfaltowych równych drogach to bardzo dbał, więc....co tu dużo mówić, ja wiem co mam, a kupujący od razu pozna że jest naprawde dobre autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pinder - z poprzedniej strony tego tematu - co ma takie odjazdowe biale subaru - czy Ty aby masz cos wspolnego z firma KBE profine - bo cos mi chodzi po glowie opowiadanie mojego znajmka [z tej firmy] o takim odjazdowym, terenowo-wodnym samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinder - pytam sie bo moj znajomek wlasnie z firmy KBE [dostawca profili okiennych] - siedziba we wrocku - tyz jest subarofanem i sobie taki samochod terenowy - podobnie jak Ty - na bazie subaru zlozyl sam - ponoc samochod - amfibia - a kontaktu z nim na razie nie mam - w kazdym razie subaru to jest to - ostatnio na tivi w programie sportowym pkazywali goscia co sam zlozyl helikopter i szukal silnika od subaru - jako ponoc najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...