Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@KamilP z całym szacunkiem dla Twojego zdania ale właśnie na tym to polega, że nie zdejmuje się dekielków innej marki w takim rozwiązaniu. Przejrzyj sobie strony z niemieckim tuningiem - felgi z Porsche czy Lambo, Mercedesa na VW, Audi czy nawet Skodach to rzeczy normalne dla tego stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Ayu, przy felgach Bentleya, Porsche, czy nawet Mercedesa na oldtimerze się zgodzę, ale dekle BMW na Audi z tego samego rocznika mi też nie pasi. Ciężkie felgi pewnie nie służą słabemu audikowi a szerszy tył w przednionapędowym aucie... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Ayu, przy felgach Bentleya, Porsche, czy nawet Mercedesa na oldtimerze się zgodzę, ale dekle BMW na Audi z tego samego rocznika mi też nie pasi. Ciężkie felgi pewnie nie służą słabemu audikowi a szerszy tył w przednionapędowym aucie... :huh:

to audi to czterołap i jest całkiem mocne więc daje sobie radę z tą felgą. Ja uważam że felgi z innego auta to świetny pomysł i w VAGach pasuje bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest całkiem mocne

Do toczenia feli po starówce pewnie wystarcza :D;)

to audi to czterołap

Szersze koło z tyłu stosuje się do założenia szerszego kapcia a we fwd czy awd wygląda to komicznie- tyle ode mnie.

Podoba mi się zestawienie kolorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemieckim tuningu chodzi głównie o wygląd a nie o osiągi

Coś Ty??? :lol: To tak jak u Ciebie co? :twisted:

 

Jeśli się komuś podoba taka gleba ja nie mam nic przeciwko, ale przemieszczanie się na takim zawiasie to katastrofa a mnie szerszy tył w audi sie nie widzi i koniec :OO:

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się komuś podoba taka gleba ja nie mam nic przeciwko, ale przemieszczanie się na takim zawiasie to katastrofa

Audi jest na poduchach więc komfort jest co najmniej zadowalający ;P zresztą koniec OT bo to forum dla Subaru:D wrzuciłem tylko foto żeby pokazać "Moje Subaru" w towarzystwie moich przyjaciół :)

Pozdro dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze widzisz tam sa fele z bmw w audi:)

dokładnie z X5 19 cali 10 cali szeroko z tyłu :)

To jest jakiś nowy trend? Bo trochę mi się to kojarzy z zakładaniem felg z Audi do Golfa.

 

Teraz przeczytałem resztę odpowiedzi. Skoro taki to taki niemiecki wynalazek to chyba jednak cieszy się szczególnym uznaniem w tureckich dzielnicach bo wygląda to żałośnie :wacko:

Edytowane przez Staropramen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kolorki dobrae świetnie ,zieleń audi z tym kółkiem to bajka :)

Sam jeżdżę na róznego rodzaju zloty itp i faktycznie coraz częściej pojawiają się extremalne przerzutki jak np. kółko z Lambo w Golfie ,czy 20" z Bentleya w Passacie B3 ;)

Dobrze dobrana (wzór,kolor) felga może zrobić cuda :)

post-7758-0-82773200-1374474464_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thewisnia - ładnie się prezentuje, tylko po co na fotach zakrywasz blachy jak na filmie widać żeś z Ochoty Sąsiad no i tego, hmm... "Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika..." ze kilkanaście sekund jest a potem coś plumka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...