Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

fajne fotki Igi :D nie no pięknie chodzi ,a to co mnie urzekło,to fakt,że tak fajnie buja budą jak się troszke pogazuje:) a wydech tak sie nagrał ,żę brzmi jak V8 :D

Kuzyn zjechał we wtorek do Polski więc mamy do sesji praktycznie całą paletę Subru,moja Impreza Wasz Forek i Legacy,oraz Marka Outback:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

MarioF Kozak klasyk ;)
MarioF, ŚWIETNY!

 

dziekuje dziekuje :)

 

cos piekniego... :shock: 8)

tylko ja, mimo wszystko, pozbylbym sie tych progow... MarioF, dawaj wiecej fot :idea:

eddie samochod, poza kilkoma detalami jest w bardzo duzym stopniu taki jak wyjechal z fabryki kilkanascie lat temu wlaczajac w to progi i chlapacze, plan jest taki zeby tak zostalo

 

img7851medium.jpg

 

img7900medium.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos piekniego... :shock: 8)

tylko ja, mimo wszystko, pozbylbym sie tych progow... MarioF, dawaj wiecej fot :idea:

eddie samochod, poza kilkoma detalami jest w bardzo duzym stopniu taki jak wyjechal z fabryki kilkanascie lat temu wlaczajac w to progi i chlapacze, plan jest taki zeby tak zostalo

zawsze myslalem, ze RA nie mialy fabrycznych progow, ale moge sie mylic :)

 

no chyba ze jest to "zwykle" STi (w takim razie ten wlot na dachu jest winien, ze mnie zmylil :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allphone: kurcze takie fotki to rzadkość,można fajnie pofocić,pobawić się ujęciami itp sephiami,może coś na kompie podciągnąć,ale takie fotki robią robotę:)

 

U nas też się szykuje sesja,będzie Forek(x2),Legacy,Impreza,do kompletu dołączy bardzo wyjątkowy Legacy Outback w wersji na...Arabię Saudyjską:) Właścicielem Outbacka jest kuzyn,a auto jest z kierą po lewej stronie,zostało zrobione na rynek Arabii Saudyjskiej (wszędzie ma te ich "robaczki" nawet na lusterku)skąd trafiło na wyspę Man (ruch angielski,czyli kiera powinna "prawidłowo" być po prawej),dość powiedzieć o tym wynalazku,że cały tył,tzn mechanicznie zawiecha itp. jest od WRX:D UFO normalnie:)

 

-- N lip 17, 2011 8:51 pm --

 

Kamzool,cholera sam już nie wiem,czy lepiej było na srebrnych cudach czy na czarnuchach,aczkolwiek czarna fela jest bardzo ładna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allphone: kurcze takie fotki to rzadkość,można fajnie pofocić,pobawić się ujęciami itp sephiami,może coś na kompie podciągnąć,ale takie fotki robią robotę:)

 

... poza zwiększeniem kontrastu i korektą kolorów nic nie było kombinowane z fotkami ;] Wychodzę z założenia ze auta są zbyt piękne żeby je upiększać w PS ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł i czas na mnie:

 

foresterprzod1.jpg

forestertyl3.jpg

forestersrodek9.jpg

 

jestem szczęśliwym posiadaczem od dni trzech. Jest fajny! Idealnie skonfigurowany jak dla mnie - czarny (to dla mojej Żony), z wiatrakiem (to dla mnie), z klimą i szyberdachem. Skóra zadbana. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Niemiec, jest książka serwisowa, bezwypadkowy. Uczę się go, bo to mój pierwszy kontakt z AWD i Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...