Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Lata, Lata, pisze karty historii ERC  :thumbup: 

jak wygra wszystkie oesy to dopiero będzie COŚ, na pewno pójdzie w świat takie info.

Ale narazie nie zapeszajmy, bo tempo nie jest spacerowe,

aby dojechać do mety  :superhero:

 

z kolei jestem mocno zawiedziony postawą , prezentują bardzo mierne tempo. Przed rajdem obstawiałem, że będą podgryzać Kajta, a teraz to ośki ich zaczynają podgryzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w ostatnim czasie to Breen równia pochyła w dół z jakiegoś powodu. Chyba mu ta przesiadka do nowego Puga zaszkodziłą, w poprzednim roku cały czas awarie, a jak nie było awarii to sam gdzieś wypakował w krzaki : P

 

Tempo też jakieś słabe

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągajmy wniosków po jednym rajdzie. Sam jestem zawiedziony postawą "fabrycznych".

 

Od początku wprowadzenia Puga R5 kierowcy wypowiadali się, że jest trudny w prowadzeniu i strasznie nerwowy, narowisty, a to na pewno nie pomaga na takich warunkach jakie obecnie panują na Jannerze, dodatkowo opony Michelin są znacznie gorsze od Pirelek, to nie przypadek, że praktycznie na każdym oesie w czubie są kierowcy na oponach Pirelli. I nie od dzisiaj wiadomo, że Fiesta jest bardziej neutralna, łatwiejsza w prowadzeniu i bardzo dobrze się prowadzi na śliskim.

Widocznie połączenie Kajto+Fiesta+Pirelli jest nie do ruszenia w takich warunkach.

Jakby nie patrzeć to Lefebvre i Breen są jednymi z pierwszych na Michelinach dzisiaj, a Kajto dzisiaj chyba pół stawki zaopatrzył w Pirellki  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Kajto wzial sie za handel ;) Sprzedaje Pirellki konkurentom :) Wszyscy klienci sa bardzo zadowoleni z opon :D

"Antonin Tlusťák zostawił za sobą Jonathana Hirschiego. - Chciałbym bardzo podziękować Kajetanowiczowi, który sprzedał nam Pirelki. Te opony są zupełnie inne i świetnie pracują."

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kajto, to był jednym słowem  NOKAUT !!!  :bowdown:  :thumbup: 

Przy nim inni kierowcy przypominali zagubionych chłopców, którzy nie wiedzą co mają ze sobą zrobić. 

Już pomijam kwestię opon i może niezbyt dobrej obsady, ale 17/18 zwycięstw oesowych i 7 min przewagi nad drugim kierowcą musi robić wrażenie.

Wymarzony start sezonu i te punkty z Janner bardzo się przydadzą pod koniec sezonu.

A i tytuł Ice master Kajto ma już praktycznie w kieszeni  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla Kajto :)  , i jestem bardzo happy :) , pokazał że potrafi do końca trzymać cisnienie , i wykorzystał spryt z oponami . To że jechał na innych oponach , to świadczy o nim tylko bardzo dobrze , takie elementy to taktyka , doswiadczenie , cieżka praca , które jest bardzo istotne w rajdach , inni też mogli jechać na pirelkach …. Brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Kajto wzial sie za handel ;) Sprzedaje Pirellki konkurentom :) Wszyscy klienci sa bardzo zadowoleni z opon :D

"Antonin Tlusťák zostawił za sobą Jonathana Hirschiego. - Chciałbym bardzo podziękować Kajetanowiczowi, który sprzedał nam Pirelki. Te opony są zupełnie inne i świetnie pracują."

 

Nie tylko jemu sprzedał, podobno budżet na WRC na Polski dzięki handlowi zapiął  ;)

Edytowane przez jaro_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...