Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jes sezon Kajta chyba :(

 

 

To nie tak, Kajto jest świetnym kierowcą , i postrzegamy przez pryzmat polskiego podwórka gdzie rządził i dzielił i znał każdy cm drogi, a teraz wyjechał w europę i juz nie jest tak rozowo, ale moim zdaniem i tak sobie bardzo dobrze radzi jako debiutant. Rajdy to naprawde trudny sport a w szczegolnosci dla tych co jada pierwszy raz odcinki .

Choc osobiscie uwazam ze Kajto na tym rajdzie moze spokojnie byc na pudle , konkurencji za duzej nie ma, a 30 sek. straty odrobi bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to ze wyniki słabe tylko o pecha bo e sumie żadnego rajdu czysto nie przejechał no ale tak jak mówisz to kwestia znajomości odcinków na pewno.

W sumie to można to dodać jako przykład w kontekście słabego sezonu Roberta , doświadczeny mega szybki kierowca wielokrotny mistrz Polski który rządził i dzielił tu wszystko a popełnia takie same błędy jak "debiutant".To w sumie mówi wszystko w temacie RK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, jakie to polskie, nagłaśniamy tylko porażki, sensacje, wypadki!!! Cieszmy się, że po raz pierwszy mamy kierowców którzy pukają do czołówki światowej ( Kubica ) i europejskiej ( Kajto )!!!! Kiedy tak było??? Za Zasady? Bubla? Hołka? Nigdy!!! Kubica Top Światowy ( dajcie mu w drugim sezonie sprzęt godny mistrza ), Kajto gdzieś pomiędzy Europą a WRC, czego chcieć więcej??? Czego, zawsze będziemy narzekać, żałosne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedy tak było??? Za Zasady? Bubla? Hołka? Nigdy!!

 Tutaj wszyscy cieszymy się z poziomu 2 naszych kierowców. Ale nie wiem czy  nie taka sama radocha była kiedyś - bo bardziej ograniczone wyjście na świat mieli Polacy.Bubel, Hołek to kiedyś szpica w Europie.

No a Zasada to 3 -krotny mistrz Eu, a wtedy nie było mistrostw świata i te tytuły -co do osiągnięć - to mistrzostwa świata dla Zasady.

I maratony w Argentynie, Australii.

A kiedyś Stawowiak, Mucha, Bien, Ciecierzyński, rajdy zagraniczne (M. Carlo i inne)?

A teraz mamy ciąg dalszy i świetnie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nie wiem czy  nie taka sama radocha była kiedyś - bo bardziej ograniczone wyjście na świat mieli Polacy.Bubel, Hołek to kiedyś szpica w Europie.

 

 

Eeee - przypominam ,że gdy R.Kubica startowałw jakimkolwiek rajdzie ERC był w samym czubie często lejąc tzw. "szpicę" na nowych dla siebie odcinkach. Poszedł do WRC - Hołek też tak zrobił po wywalczeniu ME. Efekty niech oceni każdy sam.

Swoją drogą Kajto wjechał za wcześnie na PKC i dostał karę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pewnie na koniec dnia się wyjaśni 
Niestety wyglada na 1:11 straty bo tak na oficjalnej stronie ERC jest napisane. 

 

Kajto ognia !!!
Nie dodac nic ujac.  :)  

 

"Dużo luźnego szutru, ale jest ok. Fajnie, dobrze się bawię, podoba mi się. Samochód też spisuje się już dobrze" - Kajto.pl podsumował pierwszą dzisiejszą pętlę Rajdu Cypru. Nasz Mistrz jedzie fantastyczny tempem, wygrał dwa odcinki specjalne i wydawało się, że powalczy o miejsce w czołowej trójce. Niestety, przed SS4 załoga została ukarana za... zbyt wczesne stawienie się na starcie 

Doliczona minuta zadania nie ułatwi, ale awans z 25. miejsca po prologu na 6. po pierwszej pętli i tak jest fantastycznym wynikiem, a patrząc na jazdę Kajetana spokojnie można założyć, że będzie lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wszedłem na rally base i myślałem, że to jakiś bug bo nic nie pisze o żadnej karze, a tu jednak Jarek coś nawalił :(

 

Mimo, że pechowo się zaczyna to liczę conajmniej na podium w tym rajdzie!

Go Kajto!!!!!! :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Durbos

 

Na jakiej podstawie plasujesz Kajto gdzieś pomiędzy Europą a WRC ? Ja nie znam,żadnych Jego rezultatów które by go tak pozycjonowały.

 

A Pan Zasada niewątpliwie jest mistrzem. Po mistrzowsku zrealizował zlecenie rozmontowania polskiego przemysłu motoryzacyjnego : Jelcza, Stara, Autosana, SHL.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Została podjęta decyzja o anulowaniu kary dla Kajetana Kajetanowicza. Dzięki tej decyzji Polak przesunął się na 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Cypru.

Ufff, to oznacza ze Kajtek jednak jest 3!!!!  :yahoo:

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Durbos widze ze kompletnie nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

 

turdziGT, nie odnosiłem się bezpośrednio do Twojej wypowiedzi tylko do masy malkontentów w necie  ;)

Po co tracić nerwy i cokolwiek tam czytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...