Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Robert startował i po pierwszych dwóch etapach miał 16 sek. przewagi, to komentarze były by bardziej entuzjastyczne. Niezależnie od obsady ;)

pewnie tak, wszyscy się zainteresują takim Igorem Waliłko dopiero jak trafi do f1 - czego mu życzę

 

Gdyby Robert startował i po pierwszych dwóch etapach miał 16 sek. przewagi, to komentarze były by bardziej entuzjastyczne. Niezależnie od obsady ;)

pewnie tak, wszyscy się zainteresują takim Igorem Waliłko dopiero jak trafi do f1 - czego mu życzę

 

Nawet Gutowski i Sokół jeszcze nie wstali z łóżek aby sprawdzić jak radzi sobie Kajetan. Na twetterze  cisza

czy mi się wydaje, czy jakaś polska załoga jedzie szubaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Robert startował i po pierwszych dwóch etapach miał 16 sek. przewagi, to komentarze były by bardziej entuzjastyczne. Niezależnie od obsady ;)

 

 

co fakt to fakt :D

 

On w ogóle jakieś mega pozytywne emocje wyzwala w dużych ilościach. Za czasów F1 dopiero jak zaczął jeździć to człowiek się tym sportem zainteresował, wcześniej nawet nie wiedziałem kto to Hamilton czy Heidfeld  ;)

Łukasz Kabaciński jedzie szuwaru.

 

 

Jechał, dokładnie niecały 1 oes prfzejechał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to pierwszy w ERC3 z prawie 3 min przewagi !

 

Coraz głośniej sie mówi o sporej przewadze Pirellek nad Michelinami, niektórzy mówią, że nie da się wygrać na Michałkach. Każdy teraz chodzi po serwisie do Kajta i pyta się czy ma może ich więcej :D

Troche dziwne, bo mówi się chyba o cienkiej oponie, takiej jak na szwecję, a były głosy przed rajdem, że Pirelli nie przygotowało takiej. Ta opona jest rzekomo cieńsza od Michałów i dlatego daję więcej przyczepności i pewności w takich warunkach jakie teraz panują. Połapał się ktoś z Was jakie są w końcu te opony Pirelli, czy zdążyli przygotować 15-stki ?

 

Już wiem, pirelli przygotowało jednak 15 calowe, z tego co czytam i słucham wrażenia kierowców to jest przepaść między tymi oponami...

- Nie patrzę na naszą stratę - oświadczył Hermann Neubauer. -  Opony robią dużą różnicę. To jak rywalizacja samochodem WRC 2 z WRC. Być może uda się dogonić Jaromira, ale przede wszystkim chcemy pozostać na drodze. Nasza strata do liderów będzie rosła. Pod koniec dnia możemy tracić 10 minut. Na tych oponach trudno się jedzie. Nie wiem, ile Pirelli 15-ek ma Kajto, ale teraz może wygrać rajd nawet na Michelinach.

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś biedna ta stawka w ERC, najgroźniejszy rywal to Consani  :huh:  Mam nadzieję, że w pozostałch rajdach jakoś lepiej to będzie wyglądało

 

 

 

 

tak btw. ponoć Kajto jedzie na Pirelli 15' jako jedyny ? Ciekawe skąd je wyczarował :D?

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kajto  :thumbup: To jest strasznie budujące, gdy polscy kierowcy tak znakomicie radzą sobie w ERC. Dodajmy do tego RK w WRC oraz silną reprezentację w Dakarze i wychodzi na to, że zaczynamy być poważnym graczem w sportach motorowych  B) A Kajto w tym roku wyjmie mistrza  w ERC  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...