Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ayo, też się interesowałem tym z pierwszego linku i pytałem u producenta o wagę i było albo 4,5kg albo 5,4kg już nie pamiętam ale dużo lżejszy od serii w każdym razie. Laminat olej bo wyglądają najczęściej bardziej jak ptasia kupa niż jak spojler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo, też się interesowałem tym z pierwszego linku i pytałem u producenta o wagę i było albo 4,5kg albo 5,4kg już nie pamiętam ale dużo lżejszy od serii w każdym razie. Laminat olej bo wyglądają najczęściej bardziej jak ptasia kupa niż jak spojler.

 

Też szukałem spojlera jak w grudniu rozważałem zakup GT-ka w PL i znalazłem jakiegoś z utrąconym skrzydłem.

Wnioski z poszukiwań na Allegro i po zasięgnięciu rady na Forum są następujące: jak brać, to tylko spojler oryginalny od STi albo Prodrive (lub inny renomowanej firmy - nie wiem czy takie są). Koszt będzie pewnie min. 1 k PLN, ale masz po pierwsze gwarancję spasowania, a po drugie wygląda odpowiednio. Tanie spojlery z laminatu jak ten z opcji 2 są podobno często źle spasowane - trzeba je szlifować podczas montażu, no i jak Kruk napisał - wyglądają jak ptasi odchód. O!

 

-- Pt kwi 08, 2011 8:06 pm --

 

Wisienki:

1. Aga 2szt.

2. Primi 2szt.

3. kropkowicz 2szt.

4. sasiad 3szt.

5. Ayo 2szt.

6. darkogda 2szt.

7. Tummi 1 szt.

8. Nikko 2szt

 

Dopisałem się na zasadzie owczego pędu, bo nie mam zielonego pojęcia jak to pachnie. Tak czy inaczej fajnie jak większość trójmiejskich forumowych subarynek będzie miała taki sam zapach w kabinie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcacie tak na te wisienki, czy ja też mogę?

 

Wisienki:

1. Aga 2szt.

2. Primi 2szt.

3. kropkowicz 2szt.

4. sasiad 3szt.

5. Ayo 2szt.

6. darkogda 2szt.

7. Tummi 1 szt.

8. Nikko 2szt

9. Kruk 2szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gwarantujemy naprawdę dużo jeżdżenia dla WSZYSTKICH, planowane MIN 2 trasy, jeśli czas i Wasze chęci pozwolą - 3 sztuki ogarniemy"

 

Z ta gwarancja to roznie bywa, jak sie zwali 40 aut to za duzo sie nie pojezdzi a jakos w Waszym gronie fajniej i spokojniej i wiecej jazdy :P:mrgreen: Pozatym chce zabrac mojego pilota na testy przed plejadami :twisted:

Wiec 24 bylby optymalny :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aga 2szt.

2. Primi 2szt.

3. kropkowicz 2szt.

4. sasiad 3szt.

5. Ayo 2szt.

6. darkogda 2szt.

7. Tummi 1 szt.

8. Nikko 2szt

9. Kruk 2szt.

10. FIREK 2 szt.

11. Młody 3 szt.

 

Mam jeszcze poprzednie, ale "rozprowadzam" po rodzinie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies plany co do Rusocina :?: Najlepiej odpowiadal by mi termin 23/24-04 bo pozniej auto na lakiernie odstawiam wiec moze sa chetni :?:

 

tez bym sie na cos pisal,

nedza straszna ze ludziska chca jezdzic a nie maja zbytnio gdzie :?

do kielc czy ulezy kawal drogi a w rally landzie nic sie nie dzieje... a mial byc przynajmniej raz w m-cu track day...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w rally landzie nic sie nie dzieje... a mial byc przynajmniej raz w m-cu track day...

 

Jak to się nic nie dzieje? A Puchar WRC? W zeszłym roku było 8 rund w tym roku też podobnie...tam cały czas coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo, ale tam nie trzeba od razu walczyć o złote kalesony, są bardzo fajne trasy i organizacja, każdy jedzie tam dla siebie, jedni się ścigają na ostro a inni jadą potrenować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: Zgodnie z obietnicą powracam z tematem Rusocina :)

 

Pewnie nie wszyscy jeszcze sobie zdają z tego sprawę, ale 23-24.04.2011 to czas Świąt Wielkanocnych :mrgreen: Z oczywistych powodów zatem termin ten nie jest odpowiedni 8)

 

Sugeruję zatem przystać na wcześniej zapowiadanym 17.04.2011r - jutro rozpoczynam nowy wątek i proszę o szybkie i konkretne decyzje (na TAK oczywiście) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, teraz to jadę trenować 8)

 

taka jest obecna wersja i będę jej trzymał.

Przez ostre hamowania moje całkiem świeże tarcze zostały zeżarte przez klocki Quinton Hazell

nie wspominając o oponach. Ma być szybko ale nie ostro :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...