Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się kwalifikuję do II tury zgłoszeń czyli mam czekać ze zgłoszeniem do 8 kwietnia?

Tak.

 

Ewentualnie napisz maila na zlot@subaru.pl z informacją/pytaniem, że jedziesz pierwszy raz na plejady i będziesz się rejestrować w II turze i chciałbyś sprawdzić czy vin zostanie przyjety przez system.

Jeżeli gdzieś "zgubili" Twój vin to dopiszą ręcznie do bazy i masz wtedy 100% pewność, że nie będzie kłopotów podczas rejestarcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, Identyczne koła (obręcz i opona) na każdej osi wyposażone w handlowe opon szosowe. Opony

typu „slik” są zabronione.

 

Tyle znalazlem w regulaminie :)

O widzę, że ktoś jeszcze czytał regulamin :mrgreen:

Kruk, z oponami jest pewien problem bo nie wiemy po czym będziemy jeździć. W zeszłym roku było łatwiej bo Kielce były oczywiste, ale 2 lata temu były szutry, place betonowe, kostka betonowa.

W tym roku jeszce nic nie wiadomo, ale do Poznania jest tylko 120km więc może tor :idea:

 

Odnośnie homologacji to tak jak Jan Drop zacytował. Przed startem jest BK i wszystko powinno być zgodnie z regulaminem.

Twoje auto pewnie trafi do outlaw, ale opony i tak musi mieć "cywilne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, będę Cię podglądać na próbach

Pewnie spalę się w blokach :lol:

 

Ja chyba się przeniosę do SPA :wink: slesz dzwonił i podobno można na miejscu załatwić dostawkę dla dziecka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, nie czekaj, ja się rejestrowałam pół godziny temu i tylko kilka pokoi zostało... nie wiem czy jeszcze "dołożą" ... wątpię raczej :roll:

Wiem, jutro rano zaatakuję :wink:

Teraz to i tak nic nie zrobię, rejestrować się można, ale zmiany muszą ręcznie wklepać.

Jak się nie uda to dużego problemu nie będzie, odległość Leśnik - SPA ok 1km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odległość Leśnik - SPA ok 1km :wink:

Tak, tak, tylko odległość PÓŹNIEJ, ze SPA do Leśnika, pewnie się zwiększy wprost proporcjonalnie do ilości % :twisted::mrgreen: :wink:

Wysłałem jeszcze jedno zgłoszenie, tym razem na SPA :twisted: , ale nie mogę sprawdzić czy ilość wolnych pokoi się zmieniła bo mi teraz vin nie chce przejść :lol:

Chyba mnie już nie lubią :mrgreen:

Aga, możesz spradzić czy pok 106 w SPA jest dostępny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wpiszę swój VIN teraz mimo że przypadam na drugą turę to co się stanie? :P

Spróbuj, może się uda zarejestrować :wink: , ale raczej dostaniesz komunikat, że vin nie widnieje w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, jeżeli jeszcze VINu nie będzie w bazie i to nie otworzy Ci się strona z formularzem... spróbuj, to nie boli :mrgreen: :wink:

 

-- 3 kwi 2011, o 21:56 --

 

Primi, coś moja czujność spada :lol::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie jadę. Ale pożartować można.

 

Edit.

Tak gwoli wyjaśnienia. Wpisałem vin GTka i nie ma go w bazie. Co ciekawe jak byłem właścicielem GTka to wysłałem do SIPu informację o zmianie właściciela auta - była taka karteczka w karcie gwarancyjnej. Widać coś im tam ewidencja szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etapy zgłoszeń na VIII Zlot Plejad:

1) Od 1 do 7 kwietnia. W tym etapie mogą się rejestrować osoby, które posiadają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej młodszy niż 3 lata oraz te, które mają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej starszy niż 3 lata ale uczestniczyły w jednym z dwóch poprzednich zlotów.

2) Od 8 do 14 kwietnia. W tym etapie mogą się rejestrować osoby z pierwszego etapu oraz te, które posiadają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej starszy niż 3 lata ale nie były obecne na żadnym z dwóch poprzednich zlotów.

 

3) Od 15 kwietnia do 16 maja do godziny 12:00. W ostatnim etapie rejestrować się mogą osoby z pierwszych dwóch etapów oraz te, które posiadają samochód zakupiony poza autoryzowaną siecią dealerską starszy niż 3 lata. W tym etapie mogą się również rejestrować osoby zameldowane na stałe za granicą i posiadające samochód na zagranicznych numerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...