Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że jeśli ktoś chce w czymś być dobry, niezależnie czy jest to pieczenie bułek, neurochirurgia, finanse, obróbka skrawaniem (tudzież polerowanie gładzi cylindrów :mrgreen: ) to powinien uważać na lekcjach i po prostu sie uczyć. A potem już pracując w zawodzie uczyć się jeszcze więcej, ale ci mający podstawy teoretyczne mają łatwiej.

 

 

i tutaj się zgodzę... teoria poparta doświadczeniem czyni prawdziwego fachowca, a nie jedno czy drugie oderwane od pierwszego...

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREK, nie przegap zapisów na plejady :wink: :mrgreen:

 

Przez ostatni miesiąc byłem poza gdańskiem w trójmieście jestem zaledwie od kilku dni i niestety tylko do poniedziałku

W trasie ciężko czasami z czasem by jeszcze na forum zagladać wiec licze ze jak rusza zapisy dasz znać szybciutko co byśmy z Tomirem zdążyli się ogarnąć i nie przegapić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie kto wybiera się z trójmiasta i okolic na plejady ? Można by wybrać się większą grupą :D

Parę osób się deklarowało, ale co z tego wyjdzie to się dopiero okaże :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechała... i chyba pojadę... na turystyczną :P:lol:

Turystyczna ma być w tym roku odwołana z powodu braku chętnych :P:mrgreen:

Eeee... to nie jadę :P:mrgreen:

Jeszcze pewnie zmienisz zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechała... i chyba pojadę... na turystyczną :P:lol:

Turystyczna ma być w tym roku odwołana z powodu braku chętnych :P:mrgreen:

Eeee... to nie jadę :P:mrgreen:

Jeszcze pewnie zmienisz zdanie :mrgreen:

Nie wykluczam takiej opcji :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechała... i chyba pojadę... na turystyczną :P:lol:

Turystyczna ma być w tym roku odwołana z powodu braku chętnych :P:mrgreen:

Eeee... to nie jadę :P:mrgreen:

Jeszcze pewnie zmienisz zdanie :mrgreen:

Nie wykluczam takiej opcji :mrgreen: :wink:

Się wytrenujesz na II stopniu u granata to pudło w outlaw masz na bank :wink:

Szosową wybierzesz, zobaczysz :shock: :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wytrenujesz na II stopniu u granata to pudło w outlaw masz na bank :wink:

Szosową wybierzesz, zobaczysz :shock: :idea::mrgreen:

Przepraszam, ale nie zamierzam się pozbywać ani jednego katalizatora :lol::mrgreen:

 

Nie wiem czy znajdę pilota na szosową, wszyscy się boją ze mną jeździć :oops: , a na turystyczną już mam jakąś koncepcję... i pilotkę być może :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się boją ze mną jeździć

Aga, ja bym się nie bał, ale mam nadzieję, że mnie wezmą jako driver'a w moim aucie z importu.

Chociaż Primi mówił, że z takim autem ciężko będzie z rejestracją. Lepiej jak kupione w PL w SIP, co zrozumiałe w sumie... :roll:

A Forkiem nie chcę jechać. Szkoda mi go katować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi go katować.

:shock: No bez przesady... Plejady to nie OS :roll: :wink:

To od Ciebie zależy jak jedziesz... to jest impreza integracyjna... wyniki nie mają prawie żadnego znaczenia :D :wink:

Ludzie tam jadą głównie nowymi autami :wink:

 

 

No i dzięki :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie kto wybiera się z trójmiasta i okolic na plejady ? Można by wybrać się większą grupą :D

Ja bym się chętnie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się boją ze mną jeździć

Aga, ja bym się nie bał, ale mam nadzieję, że mnie wezmą jako driver'a w moim aucie z importu.

Chociaż Primi mówił, że z takim autem ciężko będzie z rejestracją. Lepiej jak kupione w PL w SIP, co zrozumiałe w sumie... :roll:

A Forkiem nie chcę jechać. Szkoda mi go katować.

nikko, rejestruj się forkiem w 1 turze, a białasem potem spróbuj w 3 turze. Jak białasem się nie załapiesz to będziesz mógł podjąć decyzję czy jedziesz forkiem, a jak się załapie to zrezygnujesz z forka i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granat833, na Plejady pierwszeństwo maja nowe samochody, na gwarancji... w zeszłym roku były nowe zasady zapisów i Ci, którzy byli w poprzednim roku mogli się zapisywać w pierwszej turze.

Nowe (do 3 lat chyba) samochody ze Stanów mają bana i zakaz wstępu na Plejady... beben był chyba wyjątkiem, o ile dobrze pamiętam.

Ja pewnie nie będę mogła się mogła się zarejestrować w pierwszej turze zapisów, zresztą zobaczymy :wink:

 

Natomiast inne wynalazki zza granicy są często traktowane indywidualnie, a najlepiej chyba o to pytać Dyrekcję :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białas nikko to imho tylko w 3 turze będzie mógł się rejestrować, a wtedy to miejsc już jest mniej i gorszy wybór hoteli.

Głównie to miałem na myśli mówiąc o problemach, a ban na plejady to mają auta z usa do 3 lat tak jak mówi Aga.

Czy sip pomorze to może być różnie, tam pracują tylko ludzie i pamietam, że poprzednio też ktoś próbował dzwonić i załatwiać i jakiś opór materii po stronie sipu był, ale szczegółów nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białas nikko to imho tylko w 3 turze będzie mógł się rejestrować, a wtedy to miejsc już jest mniej i gorszy wybór hoteli.

No właśnie ja to miałam na myśli... a odpowiedni hotel to podstawa... :roll:

Ja się na I turę nie łapię :(

 

Czy sip pomorze

Może SIP Małopolska pomoże :P:lol:

 

Ja bym spróbowała do Dyrekcji uderzyć... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...