Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kruk, zapisy są w tzw. turach. Nowi klienci maja pierwszeństwo... to dość zrozumiałe :wink:

W II turze mogą się zapisywać chyba wszystkie Subaraki z SIP, a w III pozostałe.

Kryterium jest VIN, który jako pierwszy podaje się w formularzu podczas zapisów.

 

W zasadzie nie było chyba przypadku, żeby ktoś nie mógł pojechać na Plejady, bo go nie przyjęli...

Jedynie do nowych samochodów ze Stanów podchodzą nieubłaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może SIP Małopolska pomoże

Łojezu, ale byk :mrgreen: Chyba zostanę Prezydentem :mrgreen: albo włączę jakieś podkreślanie baboli :wink:

 

-- 30 mar 2011, o 22:35 --

 

Ja się na I turę nie łapię

Może się załapiesz, Twój vin jest w bazie, byłaś na jednym z 2 ostatnich zlotów więc może I tura :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się załapiesz, Twój vin jest w bazie, byłaś na jednym z 2 ostatnich zlotów więc może I tura :idea:

 

Primi, tym mnie przekonałeś, masz mój głos :mrgreen:

Ale, że co na prezydenta :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się załapiesz, Twój vin jest w bazie, byłaś na jednym z 2 ostatnich zlotów więc może I tura :idea:

 

Primi, tym mnie przekonałeś, masz mój głos :mrgreen:

Ale, że co na prezydenta :shock: :mrgreen:

No chyba nie będziesz się rozdrabniał... widzę w Tobie potencjał na prezydenta :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego auta z USA do 3 lat mają bana, a starsze z USA już nie?

Że co? Że ktoś miał jednak trochę kasy, a jednak kupił amerykańca?

 

Trochę cyrk z tego robią i sprawiają, że na imprezie marki zrzeszającej prawdziwych fanów spotykają się zwykłe EDIT: ( sorki, jeśli było za ostro), które dumnie twierdzą, że jeżdżą Subaru (he he... w dizlu...), a w rzeczywistości pojęcia nie mają, o czym mówią...

 

Ale coż... ekonomia :!:

 

nikko, a białas jest z Japoni przecież! On powinien być zarejestrowany w fazie "zero" :!:

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się Sip-owi nie dziwię :roll: Oni robią imprezę dla swoich klientów, angażują dużo czasu i pieniędzy i wychodzi z tego zawsze świetny zlot. Mają prawo do ustalania zasad na swojej imprezie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to impreza organizowana i sponsorowana przez Subaru Import Polska

No to w sumie można zrozumieć takie a nie inne zasady.

Ale "i tak" jest to świetna impreza :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego auta z USA do 3 lat mają bana, a starsze z USA już nie?

Jak kupujesz nowe auto w USA to można założyć, ze celowo omijasz SIP to oczywiście uogólnienie, ale w większości wypadków tak jest.

Jak kupujesz starsze-używane auto to SIP-u nie omijasz bo SIP używanymi autami nie handluje.

Dlaczego SIP ma premiować nie swoich klientów?

 

Ja osobiście uważam, że o właścicieli aut z USA też powinno się zadbać bo może następny samochód kupią w Polsce, może będą serwisować swoje US spece w SIP, ale nie można odbierać organizatorowi prawa do takich rozwiązań, tym bardziej, że popyt na plejady przewyższa chyba powoli podaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety wszystko fakt... tak jak pisałem, to po prostu ekonomia :!: Promują się wśród swoich Klientów, a że Subaru zaczyna być już jak każde inne auto, to już zupełnie inna sprawa... szkoda :!:

 

 

Mistral

Nie zmienia to faktu, że impreza jest świetna, a 99% pozdrowień podczas rozdania nagród było dla forum subaru :mrgreen: Nie ma co marudzić, trzeba pojechać bo warto 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś kto tam już był może przybliżyć o co chodzi z tymi trasami - szosowa, turystyczna i terenowa? Jak to wygląda w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, był :wink:

Zaliczyłem wszystkie 3 i wybór jest tylko jeden :arrow: szosowa :mrgreen:

Turystyczna to jak chcesz jechać z rodziną na wycieczkę. Dużo zwiedzania i sporo przypadkowych osób.

Terenowa - świetna zabawa, ale tylko forkiem. Jak się walczy to trzeba liczyć się ze staratami :wink: Dużo forumowiczów na tej trasie.

Szosowa - kilka prób typu KJS + jakieś wynalazki (deskorolki itp.) świetna atmosfera, dużo forumowiczów. Szosowa ma dodatkowy podział na: n/a, turbo i outlaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia. Myślę żeby wpaść do Was na spocik to może dowiem się więcej, pytam bo nie wiem jak się ewentualnie zorganizować...z rodziną, czy bez, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cyrk z tego robią i sprawiają, że na imprezie marki zrzeszającej prawdziwych fanów spotykają się zwykłe bananowe buraki, które dumnie twierdzą, że jeżdżą Subaru (he he... w dizlu...), a w rzeczywistości pojęcia nie mają, o czym mówią...

Mistral bądź tak miły i przytocz proszę definicję prawdziwego fana :? Nie uważaszasz, że się troszeczkę zagalopowałeś w tych owocowo - warzywnych metaforach :?: :shock:

BTW: też sie wybieram :roll: na plejady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, ja jadę na szosową z żoną i synem (10 lat) :wink:

Można połączyć jedno z drugim. Dzieciaki też się świetnie bawią na plejadach, sip organizuje dla nich dodatkową opiekę podczas imprezy wieczornej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...