Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tzd wprawdzie rezygnuje ale może innym się przyda.

Otóż nie można się zapisać jakimś autem na VIN innego, zakupionego w SIP. Próbowałem się zapisać Imprezą na VIN Forka i niesgtety decyduje VIN samochodu, którym się JEDZIE NA PLEJADY, a nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie można się zapisać jakimś autem na VIN innego, zakupionego w SIP. Próbowałem się zapisać Imprezą na VIN Forka i niesgtety decyduje VIN samochodu, którym się JEDZIE NA PLEJADY, a nie posiada.

Tak to wiadomo, ale może dałoby radę zapisać się na forka, zarezerwować hotel, a w III turze zapisać się imprezą i zrezygnować z forka pozostawiając sobie hotel :idea:

W taki sposób masz po prostu większy wybór hoteli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hotelu, to mi aż tak nie zależy. Obawiam się tylko, czy w ogóle mnie wezmą. Nie będę kombinował. Jak będzie, tak będzie. :wink:
Wziąć wezmą :wink: Tylko możesz zostać skazany na cały domek. Bana mają nowe auta do 3 lat, nie kupione w sip.

 

Zawsze można sobie samemu poszukać nocleg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :idea:

 

ale potrzebuję oświecenia dlaczego? :idea:

Dlatego, że masz auto starsze niż 3 lata i nie byłeś na zlocie w ciągu ostatnich 2 lat. Premiowani są właściciele nowy aut i stali uczestnicy zlotu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gruperze pojawiła się wczoraj taka oferta - ważna dziś do północy:

http://gruper.pl/x.php/1,2866/Kart-Center-gokarty-Trojmiasto.html

 

Wygląda zachęcająco...choć zastanawiam się czy "wydolnościowo" jest sens się w to pakować, bo po 30min jazdy ma się raczej dość :mrgreen:

 

Jak juz ustalono mozna wykorzystać karnet jednorazowo tj wsiadasz i z ew przerwami smigasz cały dzien. Warunek wsiadasz w niezarezerwowany gokart, nie na opcji rezerwacji. Weekendy z tego powodu odpadają ;)

 

Ja jestem bardzo za o ile koledzy i kolezanki zdeklaruja sie na min 1h(?) tik tak oferta wazna do polnocy!

 

PS Moim zdaniem z przerwami mozna katowac rx7 kilka h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

kto ma pożyczyć antenę gps ze złączem HRS GT-5 :?:

 

nawigacja w darmowozie mi się obraziła po odłączeniu akumulatora. Teraz navi nie widzi satelit. Diagnostyka navi stwierdza, że ante jest ok ale chyba jednak coś zdechło :|

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie:

Która z forumowych dziewcząt jeździ ciemnozielonym Forchesterem z prosiakiem na lusterku i codziennie (lub prawie codziennie) zjeżdża ul. Powstańców Warszawskich z Suchanina i parkuje pod Szpitalem Kolejowym?

Pozdrawiam w każdym razie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...