Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

smok pękł :!: poluzowane śruby na pompie oleju. uszkodzeń nie było widać.

Po zabiegu auto jeszcze nie załomotało. obawiam się, że przez pęknięcie szło powietrze w pompę i nie było właściwego smarowania podczas łomotów jeżeli faktycznie to było to ale nie sądzę.

No ja też nie sądzę. Jakoś nie widzę związku pomiędzy smokiem a wypadającymi zapłonami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim:)

W dniach 2 kwietnia zarezerwowany jest termin na szkolenie I stopnia . Szkolenie II stopnia odbędzie się 3 kwietnia .

W każdym dniu po zakończeniu szkolenia z Technik Doskonalenia Jazdy odbędzie się szkolenie z zakresu Udzielania Pierwszej Pomocy w wypadkach komunikacyjnych oraz resuscytacji krążeniowo oddechowej (wykład + ćwiczenia) po czym każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia .

Oczywiście wszystkie szkolenia odbędą się w Borsku ;)

 

Dla fanów szybkiej i technicznej jazdy dnia 2 kwietnia ,wieczorem po zakończeniu wszystkich zajęć, czekać będzie niespodzianka i moi drodzy wcale nie chodzi tu o wieczorną impreze !

Podpowiem , że będzie to świetna zabawa czterema kółkami. :)

 

Czy fotograf amator będzie mógł się zabrać aby utrwalić zmagania te dzienne i te nocne?

przecież kilka dobrych Maćkowych zdjęć i będę ustawiona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, witam Cie Karolino, rosnie z Ciebie kolejny paparaccci... ;) pierwszy post i juz prawie szantaz!

 

PS z tego co pamietam jezdzisz samochodem marki for ka; zmien w profilu!

 

 

Uczę się od najlepszych jak radzić sobie w zyciu, a że mam Mistrza obok siebie ............

no cóż :D

 

-- Śr sty 26, 2011 7:27 am --

 

aby utrwalić zmagania te dzienne i te nocne

 

Ja tam nie lubie jak mi ktoś "trzeci" pod pierzyne zagląda :wink: :mrgreen:

 

od razu tam pod pierzynę :) gdzie wtedy lufa by się zmieściła?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsterownosc przeszla w nadsterownosc i wyplulo dzisiaj moja zonke z zakretu :( Przynajmniej taka jest oficjalna wersja, innej nie poznam :D Na szczescie predkosc byla spacerowa. Gdzie sie lakierowac i liftingowac wgniota? KMJ?

 

Do tego hamulce zaczely strasznie piszczec - tylko przy jezdzie do przodu :o Jest w subarowych klockach jakas blaszka sygnalizujaca zuzycie? Bo nie mam innego pomyslu na zrodlo tego halasu.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsterownosc przeszla w nadsterownosc i wyplulo dzisiaj moja zonke z zakretu :( Przynajmniej taka jest oficjalna wersja, innej nie poznam :D Na szczescie predkosc byla spacerowa. Gdzie sie lakierowac i liftingowac wgniota? KMJ?

 

Do tego hamulce zaczely strasznie piszczec - tylko przy jezdzie do przodu :o Jest w subarowych klockach jakas blaszka sygnalizujaca zuzycie? Bo nie mam innego pomyslu na zrodlo tego halasu.

 

T.

 

To jeździj slalomem...

 

A AC nie posiadasz? Autko dość nowe...

Zapytaj w Gdynia w Stanleyu, albo obejrzyj mojego Forka - jak nie znajdziesz w nim dziury, to dam Ci namiary na blacharza, który mi drzwi klepał.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsterownosc przeszla w nadsterownosc i wyplulo dzisiaj moja zonke z zakretu :( Przynajmniej taka jest oficjalna wersja, innej nie poznam :D Na szczescie predkosc byla spacerowa. Gdzie sie lakierowac i liftingowac wgniota? KMJ?

 

Do tego hamulce zaczely strasznie piszczec - tylko przy jezdzie do przodu :o Jest w subarowych klockach jakas blaszka sygnalizujaca zuzycie? Bo nie mam innego pomyslu na zrodlo tego halasu.

 

T.

 

Dzień nietegesów patrze. Iza dziś dostała strzała w bok w Seicento. Troche się poobijała, ale na szczeście nic poważnego. Auto, z pierwszych oględzin lewy błotnik, maska, lampy, przedni zderzak, przednia szyba, urwane koło, pizdnięta sprężyna i nie wiem czy silnik w pipe nie dostał. Jak gość wciągał go na lawete to zostawił pod sobą czarny ślad. Ciężko powiedzieć czy tłusty, bo na drodze błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsterownosc przeszla w nadsterownosc i wyplulo dzisiaj moja zonke z zakretu :( Przynajmniej taka jest oficjalna wersja, innej nie poznam :D Na szczescie predkosc byla spacerowa. Gdzie sie lakierowac i liftingowac wgniota? KMJ?

 

Do tego hamulce zaczely strasznie piszczec - tylko przy jezdzie do przodu :o Jest w subarowych klockach jakas blaszka sygnalizujaca zuzycie? Bo nie mam innego pomyslu na zrodlo tego halasu.

 

T.

 

Dzień nietegesów patrze. Iza dziś dostała strzała w bok w Seicento. Troche się poobijała, ale na szczeście nic poważnego. Auto, z pierwszych oględzin lewy błotnik, maska, lampy, przedni zderzak, przednia szyba, urwane koło, pizdnięta sprężyna i nie wiem czy silnik w pipe nie dostał. Jak gość wciągał go na lawete to zostawił pod sobą czarny ślad. Ciężko powiedzieć czy tłusty, bo na drodze błoto.

 

Dzień masakra... wszyscy cali?

 

-- 26 sty 2011, o 20:38 --

 

Ja mam pytanie z innej beczki.

Ma ktoś może pożyczyć na moment klucz dynamometryczny?

Potrzebny mi jest na jedno wkręcenie :mrgreen: a dokładniej wkręcenie czujnika stuków :wink:

 

Kiedyś chyba mzy coś wspominał. Kropkowicza przy okazji zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A AC nie posiadasz? Autko dość nowe...

 

Posiadam... czy sugerujesz ASO w ten zawoalowany sposob? :)

 

 

jedyna wersja dla Was Panowie

 

Tak, tak - malo brakowalo, a okazaloby sie, ze to moja wina :D

 

 

Młody, auć. Poza autem wszystko OK?

 

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A AC nie posiadasz? Autko dość nowe...

 

Posiadam... czy sugerujesz ASO w ten zawoalowany sposob? :)

 

 

 

 

to kwestia pewnej kalkulacji. Jesli nie masz jakiś gigantycznych zniżek do utracenia, to może i warto.

Nie widziałem strzała, więc trudno tak ocenić, bo jeśli naprawa to kwestia 500 zł, to lepiej naprawić we własnym zakresie, ale jeśli to coś większego, to może jednak AC i ASO...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkręcenie czujnika stuków

oj, tam nie potrzebny.

 

Wolałbym mimo wszystko, jak mam się do niego dogrzebywać, dokręcić raz a dobrze :D Podobno przy stukowym siła dokręcenia może mieć znaczenie. Powinna być 23.5±2.9 Nm ...podobno :mrgreen:

 

Kropek, mógłbyś mi taki użyczyć na chwilę jeżeli masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kwestia pewnej kalkulacji. Jesli nie masz jakiś gigantycznych zniżek do utracenia, to może i warto.

Nie widziałem strzała, więc trudno tak ocenić, bo jeśli naprawa to kwestia 500 zł, to lepiej naprawić we własnym zakresie, ale jeśli to coś większego, to może jednak AC i ASO...

 

Mistral

 

Jest dokladnie tak, jak piszesz - kalkulacja :/ Mam 60% znizek, ale wszystkiego chyba nie zabieraja ;)

 

Nadkole wgniecione (1-2cm) na przetloczeniu - tego sie chyba nie da wyciagnac tak, zeby nie uzywac szpachli. A tej wolalbym nie miec na aucie... chyba jak kazdy z nas ;) Reszte imho polerka wyleczy.

 

 

Narazie musze te hamulce obejrzec, bo sie nie da jezdzic z takim piskiem. Brrr, jedna z niewielu sytuacji, w ktorych snieg mi nie pasuje ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...