Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniając troszkę wątek muszę publicznie powiedzić jedno...

 

SZACUN dla GRANATA!!!

Dobrze mieć znajomych w pogotowiu... zwłaszcza w opresji!

 

P.S.

Gdyby ktoś się nudził w sobotę, to w Borsku jest impreza organizowana przez Granata.

Ja wybiiorę się, aby moja Lepsza Połowa zaczęła ogarniać auto - może ktoś jeszcze pomyśli o Drugiej Połowie, skoro sam nie jest zainteresowany pierwszym poziomem.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZACUN dla GRANATA!!!

Dobrze mieć znajomych w pogotowiu... zwłaszcza w opresji!

 

A coś stanęło się? :shock:

 

Mistral,

 

napisz coś więcej?

 

jakieś koszty?

 

Daj mi swój adres e-mail na PW, to wyślę Ci ich ofertę. 400 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś stanęło się? :shock:

 

a po co na forum. zdjęcia też ma wkleić? :?

 

Z troski pytam a nie dla sensacji. Poza tym też z branży jestem, to może mógłbym pomóc.

 

 

Nie, spoko, dzięki Nikko za troskę.

 

po prostu moja Połówka miała wczoraj ostry odjazd. Ponad 40 stopni gorączki, brak kontaktu ze światem itp. a koleś na pogotowiu powiedział, że karetka przyjedzie, jak będzie wolna. Jeden telefon do Granata i już się jedna taka znalazła... potem poprowadził "proces naprawy" i dziś już ok.!

 

 

 

A dzisiaj zaczynamy standardowo na pasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, spoko, dzięki Nikko za troskę.

 

po prostu moja Połówka miała wczoraj ostry odjazd. Ponad 40 stopni gorączki, brak kontaktu ze światem itp. a koleś na pogotowiu powiedział, że karetka przyjedzie, jak będzie wolna. Jeden telefon do Granata i już się jedna taka znalazła... potem poprowadził "proces naprawy" i dziś już ok.!

 

To dobrze, że już wszystko gra. Jakby co, to numer znasz.

Do rana jestem w robocie, więc spot mnie znowu ominie, ale za to jestem do wykorzystania w kwestii ew. napraw połówek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, po dwóch dniach bez snu się obudziłem :mrgreen:

 

 

AdaSch, skoro się obudziłeś, to przyjeżdżaj jutro na szkolenie, pobawimy się troszkę! Połowki pobawią się samochodami, a my pobawimy się połówkami... szklanymi...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie wszystkich 3miejskich :!: :!: :!: :D i równie serdecznie Pozdrawiam. :!: :!: :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pamiętam o Was i ciepło wspominam. :!: :D

Długo nie obecny, ale przykro doświadczony przez zbieg życiowych okoliczności. :?: Subrawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

na szkoleniu nie będę (praca) :|

 

muszę iść do spowiedzi, chciał się dzisiaj ścigać użytkownik 180km fabii RS. aby nie marudził odpuściłem mu na jedynce no i żeby przez chwilę się pocieszył, na dwójce go dogoniłem, a na trójce go pogrążyłem :]. oj, bardzo był bardzo zdziwiony:D

 

taki zemnie drań :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej widziałem twój goły silnik

żadnej intymności :mrgreen:

 

już poskładany, miałem ostrożnie jeździć ale go spałowałem na dzień dobry.

generalnie nie jeździ jak wcześniej, ale to pewnie wina bąbli powierza w układzie chłodzenia i pewnie czujnik widzi knocki.. Po 1000km powinien się uspokoić - zobaczymy :|

 

pozdrawiam

 

p.s.

smoki widziałeś? opiłków nie znaleźli więc nie powinno być problemu. mój dokładnie tak samo pękł jak w STI. Niektóre śruby na pompie były tylko wkręcone.

 

p.s.2

strasznie draga ta zabawa smokami :| a miałem zrobić przegląd na 120kkm :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, :?: :?: :?:

coś Ci się stało z autem? zamiast w Carfitowie naprawiasz w Zdanowiczowie?

 

-- 22 sty 2011, o 09:02 --

 

Kto zna czarne S-Turbo mieszkające gdzieś na Ujeścisku??? wczoraj chciałem za facetem pogonić i zapytać, czy nie chce go sprzedać :mrgreen:

 

W końcu tego nie zrobiłem ale następnym razem chyba się nie będę wahał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ci się stało z autem? zamiast w Carfitowie naprawiasz w Zdanowiczowie?

 

smok pękł :!: poluzowane śruby na pompie oleju. uszkodzeń nie było widać.

Po zabiegu auto jeszcze nie załomotało. obawiam się, że przez pęknięcie szło powietrze w pompę i nie było właściwego smarowania podczas łomotów jeżeli faktycznie to było to ale nie sądzę.

 

ja zakładam, że i tak w silnik w SPA dostanie nowe tłoki z ostatniej serii STI, panewki, pierścienie uszczelniacze, pełną regeneracje głowic i co tam jeszcze będzie potrzebować do pełni szczęścia.

Jeżeli jednak doktor powie, że są jajka, lub coś z gładziami, wtedy chyba chciejstwo zwycięży i wpadnie kpl 300KM silnik z STI, pod warunkiem, że doktor da radę przepiąć komputer i wiązkę (sprawy immobilajzera, kody radia, immo w autoalarmie i takie tam) leży taki jeden świerzy silnik i kto wie czy nie czeka na mnie :mrgreen:

 

schodząc na ziemię, zakładam, że mój silnik jednak jest w idealnym stanie i dostanie ew nowe tłoki pierścienie i uszczelniacze. Doktor powiedział, że nie ma takiej opcji aby po wyjeździe ze SPA dalej łomotał.

 

ASO stwierdziło, że ten motul to faktycznie bardzo dobry olej. 120kkm i silnik wygląda super, 0 syfu, nalotów czy szlamu w misce. Nie ma się do czego przyczepić. Na tyle co widzieli ocenili, że kondycja silnika jest bardzo dobra.

 

pozdrawiam a smok sobie przyczepie chyba do lusterka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...