Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam że tak szybko zawinęliśmy, ale całkowicie mi te leki Ani z głowy wypadły (żeby je zabrać), a toksoplazmoza w ciąży to niełatwy temat ;/ enyłej było super, ekipa dopisała bardzo, wybaczam porwanie mojego samochodu jeśli taki chrzest przechodzą wszyscy nowi :mrgreen: Widzę że zaniżyłem średnią wieku klubowicza i wieku samochodu, ale nie to jest najważniejsze jak Ci pali 36,7L/100km/h :mrgreen: to nie ciemna strona mocy Subaru, to jest cały batalion! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem o 21.30 i pocałowałem klamkę

 

gdzie?

 

staliśmy prawie do 00:00 aż się pały nami zainteresowały. Na szczęście Darkogda albo Młody był czujny i w porę wyłączyliśmy motory :mrgreen:

 

i tak zrobili zaraz drugie kółko :mrgreen:

 

jeleni szukali :!:

 

potem wyjazd i ogień a my mieliśmy ubaw :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Darkogda albo Młody był czujny i w porę wyłączyliśmy motory :mrgreen:

 

Młody się zwinął około 22.30 ;)

 

-- 28 sty 2011, o 08:36 --

 

gdzie?

 

 

na początku pasa

 

To sie musieliśmy minąć jakoś. Chwile po 21 na pas zawiatałem, postaliśmy parenascie minut i polecieliśmy do KFC. Panie dzwoń :)

 

Nawet chyba Tomas_M5 się zakręcił wczoraj na pasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w regulaminie spotu winniśmy wpisać, że uczestnik musi być zdolny do odszukania ASO w Gdańsku i otwarcia drzwi do KFC, później spotowicze zajmą się nieszczęsnym :lol:

 

-- 28 sty 2011, o 21:25 --

 

miałem dziś okazję oglądać fajne autko w TL.

150konny pug poniżej 900kg na ITB :shock: chcę go zobaczyć w akcji i ponoć będzie na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś okazję oglądać fajne autko w TL.

150konny pug poniżej 900kg na ITB :shock: chcę go zobaczyć w akcji i ponoć będzie na sprzedaż :)

 

Byłe auto Serfera, teraz Michała i z tego co wiem jest cały czas na sprzedaż. Bardzo polecam, mega fajne i mądrze doinwestowane auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu w ASO powiedzieli że w wrx-ie aby wymienić świece trzeba wyciągnąć cały silnik. Prawda to?

Nie, chyba bardzo im się nie chciało przyjmować tego zlecenia, bo fakt, jest trochę pieprzenia -

trzeba zdjąć akumulator i zbiornik z płynem do spryskiwaczy z jednej, oraz filtr powietrza i rurę dolotu z drugiej, żeby dostać się do głowic, ale niech nie straszą wyciąganiem silnika, sam zamierzam do nich pojechać na taki serwis, i pomiar kompresji - chyba, że czasowo i terminowo podpasuje mi TL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-Vmax, tzd ma rację. świece wymienisz w 2-3h nawet bez doświadczenia mając jakiśtam zestaw kluczy.

 

D-Vmax

..:: Świeżynka ::..

 

Posty: 16

miszczu powściągliwości :D

 

tzd, sprzęt do kompresji mam tylko nie robiłem tego jeszcze (zamiast pomiaru był remont) - może ktoś robił i się uzupełnimy tym samym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece wymienisz w 2-3h
sprzęt do kompresji mam

 

A ja mam garaż, w którym można się zamknąć i jest sucho (nie gwarantuje, że tak ciepło jak w AC -2) :mrgreen:

 

To jak już przyjadą do mnie krzesła z GC8 STi to za parę tygodni namawiać Cię będę na zarwanie którejś nocki albo coś takiego :mrgreen:

Spot garażowy :?:

 

Przy okazji jak już Twoje heble dopłyną to będzie się nimi trzeba zająć, i moimi w konsekwencji... masz wolny weekend? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-Vmax, tzd ma rację. świece wymienisz w 2-3h nawet bez doświadczenia mając jakiśtam zestaw kluczy.

Nie wiem co tam w WRX'ie jest takiego nietypowego, ale w budzie GC wymiana świec zajmuje jakieś 15min. Pod warunkiem, że masz sprytną przedłużkę z przegubem do klucza. Ale to chyba nic nadzwyczajnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-Vmax, tzd ma rację. świece wymienisz w 2-3h nawet bez doświadczenia mając jakiśtam zestaw kluczy.

Nie wiem co tam w WRX'ie jest takiego nietypowego, ale w budzie GC wymiana świec zajmuje jakieś 15min. Pod warunkiem, że masz sprytną przedłużkę z przegubem do klucza. Ale to chyba nic nadzwyczajnego...

 

Seba, dawno Cię tu nie było!

masz taką przedłużkę?

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie i tak nie bardzo mam kiedy się garażować, teraz wyjeżdżam na prawie tydzień, później kiedyśtam będzie SRT, później Rajd LOTOS... do marca muszę się przemęczyć z rajdowym zapłonem na biegu jałowym :mrgreen:

 

Chociaż zaraz zaraz... dziś odbieram fotele z GC8 STi... trzeba by je przełożyć do Forka... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...