Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas powrotu z dzisiejszego spota, wypierdziało mi silencer z wydechu :mrgreen:

 

to morderca silników był :wink:

skwara, dzwoń jutro - podwiozę, wątrobę oszczędzę :idea:

 

luz niema problemu granat mnie zabierze ,ale dzieki i tak za checi

 

co do silencera to jak juz zapewne wiecie znalazl sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sadze impreza juz pewnie rozkrecona w najlepsze :) Wirtualnie jestem z Wami popijajac cervezke 100m od Sagrada Familia ;) Zaraz sobie zerkne do nielegala,bo jestem ciekaw Kropkowego monstera. Taki wyscig zbrojen sie teraz w 3miescie zrobil,ze niedlugo bede sie wstydzil lalka na pas zajechac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę na trening, porówanie się z kolegami i dużo jeżdżenia to zapraszamy również do Rallylandu w ten weekend http://furious.pl/yZx/files/plakat-2010-4.jpg

Zapisy na www.srtc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram na SRTC. Może na ostatnia rundę chociaż się uda dojechać-wcześniejsze terminy mocno nie trafione jak dla mnie niestety a szkoda bo było kameralnie i dużo jeżdżenia z tego co wiem.

Upalacze i pojeżdżawkowicze wpadajcie! Rallyland jest naprawdę spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend będę na południu. Jutro z kolei będe wiedział co dolega WRXowi (jakieś dziwne terkotanie).

 

Może Winter Challenge (jeśli będzie?) ogarne, a jak nie to dopiero przyszły sezon.

 

-- 8 wrz 2010, o 07:58 --

 

Zdaje się, że do końca tygodnia ma być u nas ładnie, więc może jakieś gokarty? Jutro lub w piątek?

 

-- 8 wrz 2010, o 08:36 --

 

Mały update:

 

Dzwoniłem na tor w Sopocie, sprawa wygląda tak, że tor jest luźniejszy dziś albo do 17.30, albo po 20.40.

 

Wcześniej są rezerwacje i Ironmanym, więc jakby nie było nas dużo, możnaby było dołączyć. Albo celować w godziny w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 wrz 2010, o 07:58 --

 

Zdaje się, że do końca tygodnia ma być u nas ładnie, więc może jakieś gokarty? Jutro lub w piątek?

 

-- 8 wrz 2010, o 08:36 --

 

Mały update:

 

Dzwoniłem na tor w Sopocie, sprawa wygląda tak, że tor jest luźniejszy dziś albo do 17.30, albo po 20.40.

 

Wcześniej są rezerwacje i Ironmanym, więc jakby nie było nas dużo, możnaby było dołączyć. Albo celować w godziny w/w.

 

Na gokarty chętnie wpadnę , ale w godzinach popołudniowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...