Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

max - współczucie...

 

no i właśnie te przeklęte AC

 

dlatego jestem tak uczulony na AC. Zawsze się wściekam i zawsze płacę. Jak kupiłem fiata to masakrycznie przepłaciłem za pakiet ac oc bo się uparłem ,że ubezpieczę na nr vin. W sumie to się przydało, bo część kasy odzyskałem. Ubezpieczenie kposztowało mne chyba z 2400 a na koniec z pakietu szybowego wyminilem przednią szybę o całej wartości 1000 pln. Więc chociaż coś odzyskalem

 

Pozdrawiam

już masz? suuper

 

to do mnie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerna czarna seria w 3city... skończy się dopiero jak każdy zaliczy czy co? Wierzę, że nie

Ejże :!: Wypluj to :evil: Bo jak coś to wiesz - teraz każdy będzie walił do tego, kto "wykrakał" :shock:

Tfu, tfu, tfu i jeszcze przez lewe ramię tfu, tfu, tfu :lol:

Chyba już, nie? :mrgreen:

 

Może zamówimy egzorcystę albo ghostbusters? Albo chociaż Rutkowskiego? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za słowa otuchy :D

Może zamówimy egzorcystę albo ghostbusters? Albo chociaż Rutkowskiego?

 

A może złożymy coś w ofierze?? :mrgreen:

Ja już dzika złożyłem :P

 

-- 24 sie 2010, o 21:11 --

 

jakaś bibka?

 

skończy się dopiero jak każdy zaliczy

 

Może da się połączyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam jeszcze nowego w biblioteczce

 

nie mam pojęcia, nie pobawiłem się jeszcze porządnie :oops:

 

pozdrawiam

 

-- 24 sie 2010, 22:43 --

 

ogłoszenie :mrgreen:

 

forumowicz z forum fiata sprzedał auto i będzie oddawać za jakiś pasztet

 

"dwie opony zimowe Brigestone 225/47 R17 w stanie bdb"

 

jak ktoś chętny to dam namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś chciał to mam płyty cd fast subaru i fast subaru 2 - czyli to samo co w ASO

 

Ja bardzo chetnie przytulilbym .iso ;)

 

 

Co do zwierzakow - miesiac temu mialem test losia, tfu, lisa na naszej autostradzie. Legas sie spisal, mimo, ze tempomat byl ustawiony na autostradowa predkosc... a moze wlasnie dlatego sie spisal, ze tempomat byl wlaczony i nie hamowalem... dzisiaj wieczorem w trase :/ Mam nadzieje, ze tomeko74 nie wykrakal.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

muszę się komuś wyżalić :cry:

 

kupiłem dziecku telefon nokia 5360 to jeden z x pressów musików, tyle że lepszy bo z wifi systemem, przeglądarką i prockem 600mhz no i w abonamencie 450pln

 

po odpakowaniu, działał, ale w różnych momentach się wieszał. Uznałem, że to soft, bo to nokia czyli dramat i syf mając doświadczenia z 9300 i 9300i. O dziwo, okazało się, że nie ma nowszej wersji. Pognębiłem tel i uznałem, że to jednak wina hardware. Oddałem do nokia care w gdyni. Po 3-4 dniach smsem, że gotowy. Informacja od instalatora - przeinstalowany system. Zabiłem ich śmiechem na miejscu i udowodniłem, że gówno zrobili, bo wersja ta sama i się wiecznie wiesza, zrugałem kogo trzeba, że mnie ciągają niepotrzebnie do gdyni. Telefonu nie odebrałem bo się uparłem (podpisanie protokołu odbioru). Zabrali go z powrotem no to jedzie do "warszawy" i będzie git. btw, po odbiorze z gdyni nie wydawał Dźwięków. Po 3 tyg wrócił z warszawy, wymiana jakiegoś układy bga, klikam działa, to się cieszę, oddaje dziecku klik o w mordę w ogóle nie działa!! po kliknięciu "włącznika" wibruje i to by był na tyle. Tyle razy ile kliknę to to znowu wibruje. Jutro jadę rzucić w nich tym telefonem. Widzę, że nokia to dalej takie same dziadostwo jak kilka lat temu.

 

Proszę Was o to, że jak znowu będę chciał kupić nokię, żebyście mi to siła z głowy wybili.

 

pozdrawiam

 

wróg nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja córce też kupiłam w końcu telefon, nokię jakąś ekspres mjuzik :mrgreen:

 

po dwóch dniach okazało się, ze ma za mało bajerów i nie ma ekranu dotykowego jak u koleżanki w telefonie marki cyt: "OLG" :mrgreen:

LG znaczy :lol:

 

 

A w ogóle wpadłam tu pozdrowić SĄSIADA, co straszył dzisiaj ludzi pod Oszą :mrgreen:

Gaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio po kilku latach przerwy wróciłem do Nokii i duże rozczarowanie: Nokia E66 nowa wytrzymuje 12-24h leżąc bezczynnie :shock: Serwis po sprawdzaniu telefonu przez 5 dni twierdzi że wszystko ok. Soft najnowszy, żadnych bajerów. Beznadzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 3 lat tą samą E51 i mi wystarcza, są w niej jakieś ikonki, których nie tykam w ogóle :lol: . Ale ma porysowane szkiełko na wyświetlaczu i to głęboka rysa jest.

Nie ma co wybrać teraz, wszystkie telefony w opcji dodatkowej mają wykonywanie połączeń głosowych :roll: :mrgreen: .

 

 

A w ogóle dzwoniłam dzisiaj do rzeczoznawców i w ich opinii ekspertyza rzeczoznawcy dla sądu jest jak papier toaletowy najczęściej. Tylko biegły się liczy, ale tego powołuje sąd.

Chyba adwokata muszę znaleźć, w sprawie porady :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszydlo spod osza pozdrawia niewidziana sasiadke

Heh, gdybym Cię nie usłyszała 8) , to bym Cię nie zauważyła :P:mrgreen:

przejeżdżałeś obok zaparkowanego OBKa, szłam właśnie robić szkolne zakupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...