Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja mam problem,

 

złapałem jakiś syf na komputer, brak dostępu do netu - tylko tryb awaryjny, nie da się zainstalować nod32

 

nie da się oglądnąc zasobów sprzętowych. koszmar.

 

symantec antyvirus poległ na caaaałej szerokości. Nic nie zauważył, a następnie stwierdził, że nie ma definicji wirusów.

 

Czeka mnie dłuuuuga noc, sama reinstalacja systemu to pikuś, zrobienie aktualizacji to jest wyzwanie :!:

 

Plus instalacja niezbędnego softu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kurde chętnie ale niestety nie dzisiaj.

A z takich ciekawszych rzeczy to dostałem mandat dziś w nocy na grunwaldzkiej i znów wróciłem do pułapu przekraczającego 20pkt :D ale co jeszcze ciekawsze straciłem dowód rejestracyjny. Zgadnijcie za co (podpowiem że milicjant,bardzo miły zresztą, zapytał czy jestem dekarzem) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za propozycję gokartów, ale nie dość, że po zmianie pracy mam trochę do ogarnięcia, to jeszcze muszę zrobić powtórne kanałowe leczenie zęba i spędziłem dziś godzinę na fotelu u dentysty, po czym wcale nie chciało mi się jeździć kartem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Adamowi (AdaSch) za pomoc w uruchomieniu unieruchomionego Forka.

Gdyby nie to, że miał czas i ochotę przyjechać, miałbym wielki problem.

 

Myjąc silniki uważajcie na wtyczki, szczególnie te głęboko w silniku poukrywane, bo czasem lubią się odpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 8)

 

Jest plan malego spotu na skwerku w Gdyni w przyszlym tygodniu jezeli jest ktos chetny, bede od niedzieli w trojmiescie i fajnie by bylo poznac pare osob z wybrzeza :) Z kolega kashmere, wstepnie zaczynamy dopinac jakis termin i godz(najlepiej poznopopoludniowe :) ) + kolega Kruk mam nadzieje ze sie pojawi swoja nowa maszyna do zabijania :twisted: :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie sti ze złotymi felgami w raz z milionem naklejek. chyba my06

 

gdyńskie blachy.

 

czarna macha i bagażnik? też kiedyś widziałem. nie znam :/

 

 

Jest plan malego spotu na skwerku w Gdyni w przyszlym tygodniu

To jest dobry plan!

jestem za. przyturlam się mało seksownym forkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 8)

 

Jest plan malego spotu na skwerku w Gdyni w przyszlym tygodniu jezeli jest ktos chetny, bede od niedzieli w trojmiescie i fajnie by bylo poznac pare osob z wybrzeza :) Z kolega kashmere, wstepnie zaczynamy dopinac jakis termin i godz(najlepiej poznopopoludniowe :) ) + kolega Kruk mam nadzieje ze sie pojawi swoja nowa maszyna do zabijania :twisted: :wink:

 

Pozdrawiam

 

Chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...