Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

o rzesz w mordę :shock:

 

faktycznie :shock:

 

btw, auto odebrane mam założony cały dół za saksofonem od innego auta i niestety klapa. Dalej łomocze :cry:

 

Jutro jadę założyć moje graty. Auto stało się niemiłosiernie ciche :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie:

 

Rajd Żarnowiecki

Sekcja Sportu Automobilklubu Morskiego z Gdyni organizuje w dniach 2-3 października (sobota/niedziela) trzecią edycję Rajdu Żarnowieckiego - imprezy dla kierowców nieposiadających licencji rajdowych. Rajd odbędzie się jako Konkursowa Jazda Samochodem pod auspicjami Polskiego Związku Motorowego.

 

Wystartować w tej imprezie może każdy kierowca, który posiada sprawny samochód osobowy i zgłosi się z drugą osobą, która ma ukończone 17 lat i w ramach załogi będzie pełniła funkcję pilota.

 

Próby sprawnościowe rajdu, tak jak w poprzednich latach, będą zlokalizowane w okolicach Kartoszyna w gminie Krokowa (tereny niedoszłej/przyszłej elektrowni jądrowej nad Jeziorem Żarnowieckim, obecnie Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna) oraz na byłym lotnisku wojskowym w okolicach Kopaniewa w gminie Wicko.

 

http://www.rajdzarnowiecki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie:

 

Rajd Żarnowiecki

Sekcja Sportu Automobilklubu Morskiego z Gdyni organizuje w dniach 2-3 października (sobota/niedziela) trzecią edycję Rajdu Żarnowieckiego - imprezy dla kierowców nieposiadających licencji rajdowych. Rajd odbędzie się jako Konkursowa Jazda Samochodem pod auspicjami Polskiego Związku Motorowego.

 

Wystartować w tej imprezie może każdy kierowca, który posiada sprawny samochód osobowy i zgłosi się z drugą osobą, która ma ukończone 17 lat i w ramach załogi będzie pełniła funkcję pilota.

 

Próby sprawnościowe rajdu, tak jak w poprzednich latach, będą zlokalizowane w okolicach Kartoszyna w gminie Krokowa (tereny niedoszłej/przyszłej elektrowni jądrowej nad Jeziorem Żarnowieckim, obecnie Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna) oraz na byłym lotnisku wojskowym w okolicach Kopaniewa w gminie Wicko.

 

http://www.rajdzarnowiecki.pl/

Ktoś się wybiera :?:

Niumen, jedziemy :oops: :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być Sherlockiem, żeby do tego dojść, drogi Watsonie
proszę, nie róbmy łapanki.

 

 

no wiem, to było takie delikatne napomnienie :mrgreen:

 

ale trzeba szybko się uczyć, maga zima nadchodzi :P

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... ecia_.html

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga napisał(a):

Nie trzeba być Sherlockiem, żeby do tego dojść, drogi Watsonie

 

kropkowicz napisał(a):

proszę, nie róbmy łapanki.

 

 

 

no wiem, to było takie delikatne napomnienie :mrgreen:

Uff ulżyło mi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,

 

na początku tego roku tak nasypało że hej. schodzę do garage aby odśnieżyć wyjazd a tam do połowy bramy śnieg :shock:

 

oczywiście wszystkie łopaty i itp w garage. Garaż nie do otwarcia. Kupę czasu przewalałem śnieg rękami aby otworzyć bramę. :x Młody był zachwycony.

 

mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie :mrgreen:

 

codziennie wieczorkiem wypad na narty do trzepowa itp

 

minusem są zarąbiste korki i wariaci na łysych letnich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się doczekać nie mogę tej zimy tysiąclecia :D Oby była co najmniej tak gruba jak ta sprzed roku. Tylko żeby paliwo potaniało coby znowu rekordów nie bić :mrgreen: Codzienne boczuuury po ulicach a później narty za samochodem-wypas. Niech sypie, niech sypie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skwara 3 szt.

2. Max 2 szt.

3. Młody 3 szt.

4.

5.

 

-- 20 wrz 2010, o 19:47 --

 

Jeśli dobrze pamiętam to chyba jeszcze 10szt. Wolałbym jednak żeby ktoś potwierdził bo GRUBO było. :twisted:

 

Panie Maxymilianie, otóż właśnie było GRUBO :D:D Ale zajebiście :D

 

A sztuk +10, to racja, i otwieramy rozetę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...