Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj widziałem niebieskie sti ze złotymi felgami w raz z milionem naklejek. chyba my06

 

gdyńskie blachy. Jechał w stronę skwerku Kto to?

To pewnie był Dominik - kolega z SRT.

 

Jest plan malego spotu na skwerku w Gdyni w przyszlym tygodniu jezeli jest ktos chetny, bede od niedzieli w trojmiescie i fajnie by bylo poznac pare osob z wybrzeza :) Z kolega kashmere, wstepnie zaczynamy dopinac jakis termin i godz(najlepiej poznopopoludniowe :) ) + kolega Kruk mam nadzieje ze sie pojawi swoja nowa maszyna do zabijania :twisted: :wink:

 

Jestem jak najbardziej za. Kolegę Dominika w oklejonym STI też mogę powiadomić jeśli chcecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie.

 

To jest dobry plan!

jestem za. przyturlam się mało seksownym forkiem

 

Jestem jak najbardziej za. Kolegę Dominika w oklejonym STI też mogę powiadomić jeśli chcecie :)

 

 

Super panowie, nareszcie uda mi sie zapoznac chociaz z kilkoma osobami :wink: Kruk im wiecej tym lepiej :twisted: moze to wcale nie bedzie taki maly spot :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: szczeze mowiac to nie wiem po co jakies takie wielkie halo ze spotem z gdyni

co tydzien latamy po pasie na zaspie by potem razem pojechac na maka albo do kfc jak ostatnio

czasami jest nas w 5 aut a czasami w parenascie

prawde mowiac to niechce mi sie jechac do gdyni te 40km zeby postac i pogadac ale to moze kwiestia lenistwa

 

wczoraj padl pomysl zebysmy zrobili jakas fajna spontonowa akcje ,w stulu a la francuskie oblezenia rycerskie w Liroju albo walczacy mikolaje w Harrodsie

 

pomysl jest simple umawiamy sie na konkretna godzine ,robimy to co planujemy a potem rozchodzimy sie grzecznie i do domu

w rzeczywistosci mija jakies 15-20 zanim ktokolwiek zareaguje

 

takze pomyslimy cos glupiego obgadamy nakrecimy wykonanie i mamy nastepna rzecz bucket list zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skwara, bo Ty jesteś Gdańszczaninaninem (pisownia zamierzona :P) i nie wiesz że jak ktoś jest z Gdyni i nie było go tu kawałek czasu to ma ochotę powspominać stary dobry skwerek :wink:

Nie od dzisiaj wiadomo, że z Gdyni do Gdańska jest dalej niż z Gdańska do Gdyni :twisted::P:mrgreen: .

 

Dla mnie nie :) , ja trasę do roboty robię w 25 minut, to dla Skwary jakiś kwadransik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff, następna sesja w aso zakończona

 

hałasuje trzeci cata, ten mały obok sondy lambda

 

i co chyba najważniejsze, sprawdziłem kompresję w garach - oczywiście na zimno

 

po trzecim obrocie walu każdy cylinder kompresja ponad 9. Wszystkie cylindry mają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lajcik. zmieniasz go?

 

Tak, maja na podmiankę aby się upewnić czy to na pewno to, ale jak ręką przyładujesz w rurę to ewidentnie tam coś się tłucze.

 

Po wymianie będę miał do Ciebie prośbę, aby jeszcze raz go zlogować przy zwykłej jeździe.

 

świece wyglądają idealnie, wg ASO skoro ciśnienie jest jak w mordę identyczne na wszystkich garach to właściwie nie ma szans na jajowatą tuleję, jakieś rysy i inne uszkodzenia.

 

wymieniłem też krzyżak od wybieraka skrzyni, teraz nie ma żadnego luzu, wszystko działa ładnie i precyzyjnie. wyrobił się otwór przez który przechodził trzpień łączący krzyżak z bolcem od skrzyni biegów. Z otworu zrobiła się potężna fasolka. w każdym aucie to samo psuje :( taki styl zmiany biegów

 

Kolejna ocena dla naszego aso na "5"

 

czeka mnie gruba sprawa- pozbycie się drobnej korozji. Porównałem mój vs z roku 2007

 

mój nie na wszystkich dolnych elementach ma "baranka" i tam są żółtawe kropki. W nowszym tego problemu nie ma. Inne elementy jak wózki itp mamy podobnie skorodowane.

 

Podobno na hallera bardzo dobrze ogarniaja te tematy wiec podjadę i zobaczymy co powiedzą. Chce to zrobić jeszcze przed zimą

 

jest jeszcze jeden drobny problem, zbiornik wyrównawczy ma osad na ściankach do poziomu płynu. Płyn w ogóle nie ubywa. Gdyby była wykrzaczona uszczelka to by cały zbiornik był zasyfiony. Z kwitów wynika, że raz miałem zalany płyn chłodzący od castrola :evil: tyle, że nie wiadomo czy to na pewno on. Planuję płukankę całego układu chłodzenia.

 

Tomek,

z autem wszystko ok?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ocena dla naszego aso na "5"

A ja dziś im daję minusa, że mnie ktoś wymazał z tablicy i okazało się, że nie jestem zarejestrowany :D

ale jednocześnie daję plusa, bo P.N. gdy przypomniałem, że chodzi tylko diagnozę, bez problemu mnie przyjął. No i znowu usługa "wjazd na podnośnik i rzucenie okiem tu i tam" za zero złotych, podoba mi się to :mrgreen: niby normalne, ale w ASO można by się różnie spodziewać.

 

Tomek,

z autem wszystko ok?

Jeśli chodzi o umycie silnika i rozrusznik, to jak najbardziej, dzięki, nie zauważyłem też zmian (na gorsze) tzn nic się chyba nie rozszczelniło itd.

 

Jeśli chodzi o sprawdzenie wycieków, to cośtam widać na uszczelniaczu wałka rozrządu i na jednym z rogów miski olejowej. Za miesiąc (9.10) jadę jeszcze raz sprawdzić wycieki, i przy okazji powalczymy z ABS-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Drop, kashmere, spotkanie można zorganizować i kto będzie miał ochotę to przyjedzie a kto nie to nie przyjedzie...przecież przymusu żadnego nie ma.

 

 

Oczywiscie ze nie ma :roll: sprawa indywidualna :wink: ja w kazdym razie jestem w 3city, wczoraj wieczorem dotarlem po 21h jazdy, autko smiga ze hej tylko zastanawiam sie dlaczego kazdy chce sie porownywac z subaru...... :mrgreen: btw mijalem wieczorem czarnego gt na pogorzu, czy to ktos z forum :?:

Co do spota to kazdy dzien dla mnie jest ok do piatku, wiec ustalmy kiedy, godz i smigamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mam taką prośbę. Czy ktoś z Was ma może dziadka, wujka itp. :mrgreen: z uprawnieniami do sporządzania projektów budowlanych/konstrukcyjnych :? Wpisanego dodatkowo do izby architektów i i okręgowej izby inżynierów budownictwa :?

 

Szukam takiej osoby (za pasztet :mrgreen: ) do "sporządzenia" projektu potrzebnego do zmiany sposobu użytkowania budynku, tzn projekt mam/będę mieć gotowy, potrzeba tylko go sprawdzić i jeżeli jest ok, podpisać i dołączyć aktualne uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...