Skocz do zawartości

Rozeta na Bemowie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie się czyta te posty Wszyscy jakos na łysych RE070 jeżdzą :mrgreen:

 

A tak, żeby za miło nie było to wczoraj młody Oleksowicz swoim nowym Imprezopotworkiem przyjechał i z tego co Wróbel mówił pojechał 1:13 albo nawet 1:12 nie pomiętam dokładnie, ale czas był lepszy od czasu Ariela Atoma ! ... specu auta nie znam ponoć konkret !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta te posty Wszyscy jakos na łysych RE070 jeżdzą :mrgreen:

 

A tak, żeby za miło nie było to wczoraj młody Oleksowicz swoim nowym Imprezopotworkiem przyjechał i z tego co Wróbel mówił pojechał 1:13 albo nawet 1:12 nie pomiętam dokładnie, ale czas był lepszy od czasu Ariela Atoma ! ... specu auta nie znam ponoć konkret !

1.14.03 (czas z http://www.rspw.waw.pl/rozeta.htm )

i rzeczywiście zlał Ariela Atoma, ale prawdziwym sportowym autem

w sekwencji i na 18" slickach - to nie miał wyboru :mrgreen:

 

 

skoro taki rajdowy dyletant i pinda peronowa jak ja [...]

Dobra dobra. Wróbel mówił o Tobie coś ZUPEŁNIE innego... :grin: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróbel mówił o Tobie coś ZUPEŁNIE innego...

 

Wróbel jest z tego znany, że najlepiej mówi o stałych klientach :mrgreen:.

 

A Jabar z tego, że udaje greka, że on niby taki wolny.

 

Generalnie: banda ściemniaczy. Każdy się boi, że jego wynik, na który ciężko harował poświęcając wóz i jego elementy, zostanie brutalnie pobity, dlatego się ubezpiecza pisaniem dyrdymałów, że łyse opony, że ja nie umiem i takie tam... :twisted::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi biegami w rozecie? Najlepszy czas 3 biegiem - co oznacza? Zrobiony na 3 okrazeniu, po wpieciu 3 biegu nie robione sa redukcje i zmiany biegu na wyzszy? Przy arielu atomie jest nawet:

"W lekkim osłupieniu pomijając bieg 5 postanowiliśmy sprawdzić bieg 6 czyli ostatni. Po 3 próbach 1.19,78. Szukamy samochodu, który podejmie wyzwanie 3 biegiem pobić Ariela - 6 bieg."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, żeby za miło nie było to wczoraj młody Oleksowicz swoim nowym Imprezopotworkiem przyjechał i z tego co Wróbel mówił pojechał 1:13 albo nawet 1:12

to stary Oleksowicz by pojechał 1:11 luźnym dżordżem :mrgreen: :wink:

 

młody Oleksowicz pojechal 1:14,03, dzis Wrobel mi powiedzial, ze Kuchar zostal poproszony przez swoich sponsorow o pobicie tego czasu... :mrgreen: robi sie ciekawie...

 

TomekN - cos moje auto dzis strasznie przymulalo (za cholere nie dalo sie zejsc poniezej 1:22 (3 biegiem) ani Wroblowi ani mnie (do setki ze stoperem mialo 6,5 - 7 sek ! nie wiem czy to paliwo zle czy co...), Wrobel zasugerowal abyt sie spotkac z kims z podobnym set-up'em i porownac, wiec jak bys znalazl chwilke to bylbym wdzieczny - poprosze na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturG75, ja przed Cyną na rozetę na pewno nie jadę, bo mam wrażenie że kończy

mi się sprzęgło (ma najechane 45 tys. km). Modle się wręcz, żeby w ogóle wytrzymało Cynę,

bo jak się skończy na starcie to pierwszej próby, to będę zły :twisted:

 

Ale będę się dzisiaj kręcił po mieście to zobaczę - może coś w powietrzu tlenu brakuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturG75, ja przed Cyną na rozetę na pewno nie jadę, bo mam wrażenie że kończy

mi się sprzęgło (ma najechane 45 tys. km). Modle się wręcz, żeby w ogóle wytrzymało Cynę,

bo jak się skończy na starcie to pierwszej próby, to będę zły :twisted:

 

Ale będę się dzisiaj kręcił po mieście to zobaczę - może coś w powietrzu tlenu brakuje? ;)

 

Zajedź do mnie, sprawdzisz się z GT-kiem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturG75, ja przed Cyną na rozetę na pewno nie jadę, bo mam wrażenie że kończy

mi się sprzęgło (ma najechane 45 tys. km). Modle się wręcz, żeby w ogóle wytrzymało Cynę,

bo jak się skończy na starcie to pierwszej próby, to będę zły :twisted:

 

Ale będę się dzisiaj kręcił po mieście to zobaczę - może coś w powietrzu tlenu brakuje? ;)

 

spoko zobaczymy na Cynie, chodzi o porownanie przyspieszen np. z rolowanego wiec sprzegla nie wymeczysz... cos musze zrobic bo narazie moj Sti chodzi bardziej jak WRX :mad: zmienie paliwo i zobacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny set-up
nie wydaje mie sie :mrgreen: ja mam PPP, ktore podobno daje 320KM/450NM a z pomiaru (innego SPRT) wiem, ze wyszlo 287KM/420NM

 

Przemeq - ale dzieki za oferte pomocy ! spotkamy sie na Cynie to pogadamy - mam nadzieje, ze do wtedy po wymianie paliwa objawy choroby ustapia i znow wstapi "potwor" w moje Sti :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam PPP, ktore podobno daje 320KM/450NM

 

Ja obecnie: 335 i 476. Czyli powinniśmy iść praktycznie równo.

 

Przemeq bardzo bym sobie tego zyczyl... :mrgreen: ba, zyczylbym sobie miec chociaz 300-310KM przy dobrym NM w rzeczywistosci a nie na papierze... przeciez przy swoich 335/476 to zmasakrujesz mnie niesamowicie... ale chetnie z ciekawosci porwnalbym mimo to - tak, zeby zobaczyc co mi przyniesie "Mikolaj" jak bede grzeczny... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś, podobnie jak kiedyś chyba Niuniek (albo Bartp, nie pamiętam... ) miał PPP, które spowalnia? Pocieszę Cię, że nie byłbyś pierwszy...

 

sam nie wiem, mam nadzieje ze to tylko wina paliwa... jak dotad bylo dobrze, wiem ze PPP w jakis okreslonych warunkach moze przejsc w "tryb awaryjny" - nie wiem jednak co to oznacza i jak sie objawia :razz:

 

jesli wymiana paliwa (btw 33litry V-Power Racing tak by go zmulily ?) nie pomoze wowczas serwis... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...