Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2014 !!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak będziemy podgrzewać atmosferę to się za szybko jaja zetną

 

No co Ty, my przecie bez napinki ;)

 

takie tam drobiazgi

 

Czy w tym roku też się szykuje kolejeczka na te drobiazgi, czyli wszyscy vs. Premo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Interesuje mnie tylko jedno ........................... Premo będziesz :lol:;) ???????? sprawę mam :biglol::evil2:

 

Pewnie kasę chcesz pożyczyć żeby zapłacić za skonczenie swojego szpachlowozu, co? ;)

Kosiarki nie idą?

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym roku też się szykuje kolejeczka na te drobiazgi, czyli wszyscy vs. Premo?

 

żadne tam wszyscy ;) , w tym roku będzie mano a mano, one on one, head to head. Jak się nie uda w tym roku to spróbujemy w kolejnym i w kolejnym i w kolejnym aż do skutku, kiedyś musi w końcu trafić jakiś słupek czy zaliczyć taryfkę :lol:;)

 

Bez względu na wynik już się nie mogę doczekać szydery w trakcie i po fakcie, takiej dobrej, subarowej, grubej szydery :lol: . Co najmniej takiej jak na ostatnim kuligu w Spale :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na wynik już się nie mogę doczekać szydery w trakcie i po fakcie, takiej dobrej, subarowej, grubej szydery . Co najmniej takiej jak na ostatnim kuligu w Spale

Pamiętaj,że z każdym spotkaniem,forma jakby zwyżkowała.Plejady to będą szczyty formy. ;):biglol:

A jeśli Spała to był trening,to już się zaczynam bać. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne tam wszyscy , w tym roku będzie mano a mano, one on one, head to head. Jak się nie uda w tym roku to spróbujemy w kolejnym i w kolejnym i w kolejnym aż do skutku, kiedyś musi w końcu trafić jakiś słupek czy zaliczyć taryfkę

 

Najważniejsze żeby Premo wytargał Hołka z garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby Premo wytargał Hołka z garażu

to jest nienegocjowalne, ma być i tyle, dlatego zacząłem nad nim lekko pracować żeby mu głupie pomysły do głowy nie trafiały B)

 

Powiem wam że do momentu otwarcia tego wątku jakoś specjalnie o Plejadach na codzień nie myślałem, a teraz już jestem tak ugotowany że ciężko na miejscu usiedzieć :D

 

Herrkam, nie kokietuj B) dasz radę , a rywalizacja z zawodnikiem z WRC to dla nas zaszczyt :yahoo:

 

Carlos, nie zapomnij uprać słynnej różowej polówki, w tym roku też mają film kręcić ze wskazaniem na pracę pilotów :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Podziekowania Drogiej Dyrekcji za filmik :bowdown: ,mysle ze juz prawie wszystkie dostepne w sieci artykuly oraz relacje filmowe Plejad :puchar: czytalem i ogladalem,i wlasnie dlatego w tym roku bede obecny!

 

Nie inaczej!

Na terenowej oczywiście :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...