Skocz do zawartości

Nieobecność Azraela


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O tych drugich wieść gminna niesie, że swawolne są i nie wymagają długich wstępów... :?: :???:

 

O tych ostatnich to wieść niesie, że musiano narkotyki tam zalegalizować, aby faceci przyrost naturalny podtrzymywali…

 

A skoro raz w życiu trafi im się okazja, to trudno żeby na wstępy czekały... ;)

 

[ Dodano: Pią Sie 04, 2006 3:24 pm ]

widziałem ładne holenderki :-) takie bardzo najsss...

 

I tak to właśnie działa!

Co paliłeś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos' to proszę o zamknięcie tego wątku :twisted:;) Tytuł traktuje o nieobecności Azraela, której przeczy obecność tegoż Azraela :mrgreen: Schiza jakaś... Wracaj natychmiast do chętnych holenderek, póki Ci się jeszcze podobają :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pracowałem jeszcze w show bizie, regularnie bywałem służbowo w Amsterdamie, i poznałem wiele bardzo urodziwych i chętnych Holenderek ;)

 

Jak zatrzymałem się kiedyś w Holandii, to zaraz widziałem słonie przechodzące przez ulicę, które zresztą zaraz potem odleciały. Ale czy były naprawdę...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarmaj Ty chyba musisz odpocząć ... ;-)

 

Święte słowa!

Dać Ci telefon do mojego szefa?

 

[ Dodano: Pią Sie 04, 2006 3:54 pm ]

Jak zatrzymałem się kiedyś w Holandii, to zaraz widziałem słonie przechodzące przez ulicę, które zresztą zaraz potem odleciały. Ale czy były naprawdę...? ;)

 

Czyli ciasteczka w cofee shopie jadłeś.

 

Eeeee, nie tylko..... :oops:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgoth nie da rady o został wyrzucony przez Illuvatara

 

Ale nadal żyje w Otchłani czekając aż czas się dopełni choć trudno mu z pewnością chodzić z tego co pamiętam z Silmarilliona :). Ja bym chyba wolał być Gandalfem. Też Majar jak Barlogowie a nie rzucał się w oczy 8) :P

 

Az Trochę się boję tego plusa, jako, że znam takie powiedzenie "masz plusa, jeszcze dwa i spuszczę ci łomot..." :???: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic.

Moim zdaniem - jeżeli chcesz oczywiście z niego skorzystać - spróbuj z nim porozmawiać.

Dobrze by było gdyby na jego pytania odpowiedział ktoś władny udzielić takiej odpowiedzi. tego wymagałaby formuła "Pytań do Dyrekcji".

 

Ja bym powiedział nic złego. Zwłaszcza, że krzysiom już dostał jedno ostrzeżenie zupełnie bezpodstawnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...