Skocz do zawartości

Nieobecność Azraela


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Witek, że Twoja wyobraźnia w dziedzinie łapania ostrzeżeń przekracza wszelkie normy - zapraszam do testowania różnych opcji i wariantów arytmetycznych :mrgreen:.

 

Też masz na myśli owoca ? :mrgreen:

 

No i nie dałeś mi pomagajki, za pomoc w nabraniu odwagi do dania sobie ostrzeżenia.

 

 

sądzę że jeżeli ktoś już ma trzy ostrzeżenia i robi to co napisałeś powyżej, to nikomu nie chciałoby się bawić w kolejne ostrzeżenia tlkyo od razu taka osoba dostanie BANa ;)))

 

Cóż... niektórzy też sądzą, że najlepszą, rzeczą dla naszego państwa jest drób, a inni, że jak ktoś już by dostał władzę to by nie używał jej przeciwko sobie. Jak możesz zaobserwować na tym forum sądy są mniej niż g... warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witek po porstu na to forum i nowego moda trzeba patrzeć z przymrużeniem oka ;) ogólnie chyba chodzi by była tu miła atmosfera a przy okazji można się dowiedzieć ciekawych rzeczy :) a drobiu bym do forum SUBARU nie mieszał-tu chyba większość lubi mięso :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci to :?: w szkole tylko kujony miały czerwony pasek :mrgreen:

 

no wlasnie dlatego - nigdy nie mialem bo ja zawsz leniwy bylem i sie mocno przed edukacja bronilem

 

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 11:23 am ]

Po co ci to :?: w szkole tylko kujony miały czerwony pasek :mrgreen:

Była jeszcze opcja: świadectwo w szkole, a pasek w domu :mrgreen:

 

o tak tak

 

wlasnie tak bylo :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 11:25 am ]

Czemu mi się wydaje, że takowy posiadałeś? :mrgreen:

 

Ja? Nigdy. Spokojnie można powiedzieć że do kujonów się nie zaliczałem :twisted:

 

 

Mati teraz sie wypiera a tak an serio to na akademiach szkolnych go wyczytywali i na srodku musial wystepowac jako najlepsiejszy uczen w szkole i chodzil w fartuszku i juniorkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się myslisz drogi adamusie :mrgreen: otóz o ile podstawówke i liceum skończyłem w przepisowym czasie (aczkolwiek bez żadnych wyróżnień) to zrobienie licencjata zajeło mi pięć lat, a magistra wciąż robie, już od dziesięciu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się myslisz drogi adamusie :mrgreen: otóz o ile podstawówke i liceum skończyłem w przepisowym czasie (aczkolwiek bez żadnych wyróżnień) to zrobienie licencjata zajeło mi pięć lat, a magistra wciąż robie, już od dziesięciu :roll:

 

a ja mowie o podstawowce i liceum, ktore tez mi sie udalo ukonczyc ale na tym sie skonczylo bo nawet dostalem sie na jakas smieszna slawistyke ale mi sie odechcialo :mrgreen:

a teraz co roku sobie powtarzam, ze od pazdziernika juz ide do szkoly ale nie precyzuje od ktorego pazdziernika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się myslisz drogi adamusie :mrgreen: otóz o ile podstawówke i liceum skończyłem w przepisowym czasie (aczkolwiek bez żadnych wyróżnień) to zrobienie licencjata zajeło mi pięć lat, a magistra wciąż robie, już od dziesięciu :roll:

 

to widzę, że jest nas więcej :)

SP to czołówka klasowa, liceum- skończone w przepisowym czasie, licencjat napisany na "urlopie" rocznym a od października powrót na wydział (jak isę uda), a mogłem być już na 5 roku, a tak to będę dopiero na 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati same dziobaki w juniorkach tu sie okazuja, kiedys to byly czasy nie to co teraz - i do czego to spoleczenstwo zmierza :)

Te, Mendrek... :mrgreen: trzeba mieć jakieś cele w życiu, jakieś ambicje a bez nauki w dzisiejszych czasach można wiesz... 8)

 

oj mozna mozna - najlepsza jest szkola zycia :mrgreen:

a jak za duzo sie bedziesz uczyl to ci to na dobre nie wyjdzie hie hie

ile to u nas w kraju magisterow i jeszcze nie wiadomo jakich doktorow pracuje w ladku na zmywaku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie Panowie, to ja cala podstawowke mialam czerwony pasek, w gimnazjum tak dobrze juz nie bylo :P ale zwykle dziewczyny bardziej pilnuja nauki, niz Wy. faceci :)

 

Ale ty jesteś po reformie... miniester Giertych, trudności z NIE zdaniem matury i takie tam. :mrgreen:

 

jakie trudności AMNESTIA jest na maturę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Mati ja po mału podąrzam Twoimi śladami ;) przez pierwszy rok studiowałem jednocześnie na politechnice i SGH..potem robiłem licencjat..niby skończyłem go w 3 lata...tlkyo teraz od roku kończę pisać pracę licencjacką ;) oby tylko z magisterką poszło mi szybciej :D no chyba że do tego czasu miałbym jeździć imprezą GT :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...