Skocz do zawartości

Nieobecność Azraela


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to hulaj dusza, piekła nie ma :mrgreen:.

 

Na czas nieobecności Az-a i przymusowej nieobecności WRC Fana, ogłaszam się niniejszym samozwańczym modem - będzie krwawo, nieobiektywnie, a ostrzeżenia będą latały jak wściekłe :mrgreen:.

 

Jak mawia mój znajomy: KuDuPiChu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze urlopowanie w Wiedniu z wizyta u miłej kolezanki ;-)

 

Jeśli jesteś mięsożerny ZDECYDOWANIE POLECAM lokal "Purstner" na Singer Strasse (numer nieważny, to krótka uliczka), na tyłach katedry. Takie mięcho, że łeb urywa 8). A żeberka - najlepsze, jakie w życiu jadłem, a uważam się za konesera, bo od wielu lat żeberka to moje ulubione danie, a że zjeździłem świat, miałem okazję popróbować w różnych miejscach.

 

Polecam ten lokal nawet mimo tego, że napoje wstawia tam konkurencja, a nie moja firma (dlatego zawsze piję tam tylko piwo/wino) :twisted:.

 

A - ceny zdecydowanie niekawiorowe. Za takie pieniądze w centrum Wiednia tak dobrze nigdzie nie zjesz.

 

Jak mawia mój znajomy: KuDuPiChu :mrgreen:

 

Gruuubo :D. Niby nie bluzg, a wszyscy wiedzą, o co chodzi :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pomyślałem i zrobiłem edita. Z tego, co pamiętam, MEGA PORCJA żeberek, z sałatką i pieczonymi ziemniakamia to mniej niż 20 EUR. A przypominam - to Wiedeń i to centrum...

 

Za tę cenę, parę ulic dalej, można najwyżej przystawkę przyjąć i to 3 razy gorszą w smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarzyło mi się w Wiedniu być ani razu, żebym przegapił Purstnera (bywam tam 8-12 razy rocznie). Muszę się tylko często nagimnastykować, żeby nikomu z firmy nie przyszło do łba pójść tam ze mną, bo a nuż zamówiliby colę, dostaliby tę "niewłaściwą" i byłby zonk :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...