Skocz do zawartości

Stabilizatory Whiteline


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

w oczekiwaniu na amortyzatory Bilsteina w sobote zamontowalem u siebie w GT-ku stabilizatory Whiteline, przedni 22mm i tylny 20mm. Seryjne mialy odpowiednio 19mm i 17mm, spodziewalem sie poprawy wlasnosci jezdnych, ale nie az tak! :shock: Cala droga z pracy(30km) wszystkie ostre luki i slimaki dojazdowe do autostrady przejezdzalem z takim bananem :D pierwsze wrazenia sa takie jakbym zalozyl wieksze kola z niskoprofilowa opona, samochod przechyla sie do pewnego momentu i dalej nie chce :) dodatkowo kola sa bardziej "spiete" i na luku juz nie ryje przodem tylko przejezdza je neutralnie.Wlascicielom starszych GT(nie wiem jakiej srednicy stabilizatory sa w nowszych GT) bardzo polecam taki mod.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mam stabilizatory Whiteline, super sprawa. Teraz załuż jeszcze łączniki Whiteline'a i Anti Lift Kit

 

zgadza sie, teraz zbieram na Anty Lift Kit, laczniki mam zwykle ale nowe wiec narazie zostawie te co mam do wytluczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, z tym że to są same gumki, a Whiteline jest kompletnym elementem. No ale różnica w cenie jest znacząca.

 

A co to jest poz. 13?

 

wydaje mi sie ze jest to nr 3 tylko w innych srednicach(chyba zalezy od srednicy stabilizatora wlasnie) ale pewnosci nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz chwila. POwerflex ma sztywniejsze gumy wahacza, ale ALK to troche co innego....

 

a dokladniej? Tzn widzialem ze whiteline jest gotowym silentblokiem, natomiast powerflex to rzeczywiscie wkladka do starej obejmy metalowej.Jaka dokladnie jest roznica w dzialaniu? Bo rozumiem ze sama tuleja metalowa nie gra tutaj wiekszej roli(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

w oczekiwaniu na amortyzatory Bilsteina w sobote zamontowalem u siebie w GT-ku stabilizatory Whiteline, przedni 22mm i tylny 20mm. Seryjne mialy odpowiednio 19mm i 17mm, spodziewalem sie poprawy wlasnosci jezdnych, ale nie az tak! :shock: Cala droga z pracy(30km) wszystkie ostre luki i slimaki dojazdowe do autostrady przejezdzalem z takim bananem :D pierwsze wrazenia sa takie jakbym zalozyl wieksze kola z niskoprofilowa opona, samochod przechyla sie do pewnego momentu i dalej nie chce :) dodatkowo kola sa bardziej "spiete" i na luku juz nie ryje przodem tylko przejezdza je neutralnie.Wlascicielom starszych GT(nie wiem jakiej srednicy stabilizatory sa w nowszych GT) bardzo polecam taki mod.

 

Pozdrowienia

 

Coś musi być nie tak. też kupiłem te stabilizatory i .... tył wszedł elegancko natomiast przód wg faceta który to montował jest nie taki jak trzeba i niepasuje. A wiem, że mamy takie same GT, MY96. Zrobię fotkę tego mojego i powiesz mi czy Twój ma taki sam kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

w oczekiwaniu na amortyzatory Bilsteina w sobote zamontowalem u siebie w GT-ku stabilizatory Whiteline, przedni 22mm i tylny 20mm. Seryjne mialy odpowiednio 19mm i 17mm, spodziewalem sie poprawy wlasnosci jezdnych, ale nie az tak! :shock: Cala droga z pracy(30km) wszystkie ostre luki i slimaki dojazdowe do autostrady przejezdzalem z takim bananem :D pierwsze wrazenia sa takie jakbym zalozyl wieksze kola z niskoprofilowa opona, samochod przechyla sie do pewnego momentu i dalej nie chce :) dodatkowo kola sa bardziej "spiete" i na luku juz nie ryje przodem tylko przejezdza je neutralnie.Wlascicielom starszych GT(nie wiem jakiej srednicy stabilizatory sa w nowszych GT) bardzo polecam taki mod.

 

Pozdrowienia

 

Coś musi być nie tak. też kupiłem te stabilizatory i .... tył wszedł elegancko natomiast przód wg faceta który to montował jest nie taki jak trzeba i niepasuje. A wiem, że mamy takie same GT, MY96. Zrobię fotkę tego mojego i powiesz mi czy Twój ma taki sam kształt.

 

z tego co wiem to wszystkie GT do 2000r maja te same stabilizatory, ale zrob fotki-zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ale czy to aby nie są mocowania przekładni kierowniczej

 

Dokładnie tak.

Mam tylko pytanko czy ktoś to testował? Przestawia mi sie czasem kierownica tak bardzo delikatnie i to chyba wina tego ze oryginalne sa juz sparciale i sie czasem delikatnie przemiszcza maglownica. Jakies opinie?

Moje stabilizatory juz podobno do mnie ida " w prawdzie w bólach" :wink: i mam tylko nadziej ze założę je przed wyjazdem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...