Skocz do zawartości

TAXI W Wa-wie


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do kolegów ze stolnicy :lol: podajcie mi jakiś numer tel. na radio Taxi w Wa-wie gdzie maja normalne ceny, bo słyszałem ze na okęciu nieźle żerują na klientach. Chce się dostać w sobotę do Łomianek ( Dawoj) z Okęcia i nie chciał bym zapłacic za podróż tyle co za bilet z Krakowa :wink:

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie jak bylem w wawie to taxowkarz mowil o konkurencji "przewoz osob" podobno taniej? o co w tym chodzi ?

 

sposób ominięcia przepisów o tym, co to jest taksówka, oraz ominięcia kas fiskalnych. Generalnie przewóz osób, to najtańsze (1.20/km), ale i najsyfniejsze taksówki (20+ letnie rupiecie).

 

Ja polecam 9644 - tanio (1.40 czy 1.60 za km), a same nowe samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób ominięcia przepisów o tym, co to jest taksówka, oraz ominięcia kas fiskalnych. Generalnie przewóz osób, to najtańsze (1.20/km), ale i najsyfniejsze taksówki (20+ letnie rupiecie).

Yo... Ale też przy tzw. "przewozie osób" nie ma taksometru i opłata jest "negocjowana". Stąd biorą się przypadki, kiedy przejeżdżasz kilka km za kilkadziesiąt zeta :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie jak bylem w wawie to taxowkarz mowil o konkurencji "przewoz osob" podobno taniej? o co w tym chodzi ?

 

Głównie chodzi o ominięcie przepisów, tak jak pisał Przemeq. Nie wiem jak jest w stolicy, ale od kolegi słyszałem, że we Wrocławiu reklamuje się jedna taka "firma", która na swoich wizytówkach pisze:

[cytat]

Zpier**lamy dla Ciebie

[/cytat]

 

... i podobno faktycznie zapier**lają...

 

I jeszcze dodam, że w Warszawie jezdziłem zazwyczaj Volfra Taxi, ale zdenerwowali mnie kilka razy, bo niejednokrotnie zdarzyło się tak, że pani przyjęła zlecenie oznajmiając: "taksówka będzie za 12 minut", po czym po 15 minutach dzwoniła i mówiła, że będzie za 20 minut licząc od danej chwili.

Teraz testuję City Taxi (+4822) 9459 i jak narazie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volfra Taxi, ale zdenerwowali mnie kilka razy, bo niejednokrotnie zdarzyło się tak, że pani przyjęła zlecenie oznajmiając: "taksówka będzie za 12 minut", po czym po 15 minutach dzwoniła i mówiła, że będzie za 20 minut licząc od danej chwili

 

Standardowy numer volfry. Aż zbyt standardowy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie jak bylem w wawie to taxowkarz mowil o konkurencji "przewoz osob" podobno taniej? o co w tym chodzi ?

 

sposób ominięcia przepisów o tym, co to jest taksówka, oraz ominięcia kas fiskalnych. Generalnie przewóz osób, to najtańsze (1.20/km), ale i najsyfniejsze taksówki (20+ letnie rupiecie).

 

 

Ponad to kierowcy nie maja licencji i nie znaja miasta! Lataja z nawigacjami, ktore czesto sie myla. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie jak bylem w wawie to taxowkarz mowil o konkurencji "przewoz osob" podobno taniej? o co w tym chodzi ?

 

sposób ominięcia przepisów o tym, co to jest taksówka, oraz ominięcia kas fiskalnych. Generalnie przewóz osób, to najtańsze (1.20/km), ale i najsyfniejsze taksówki (20+ letnie rupiecie).

 

 

Ponad to kierowcy nie maja licencji i nie znaja miasta! Lataja z nawigacjami, ktore czesto sie myla. Dramat.

ja zrezygnowalem z przezowu osob po jezdzie z kierownikiem Lanosa(ostatni serwis z ~150tys km wczesniej ;)), ktory prysznic ostatni raz widzial w latach 80-tych.

cale szczescie, ze jechalem pare kilometrow, bo musialbym odlozyc sluchawke a tak udalo sie twardym byc 8)

 

w telefonie rowniez mam numer +48229644, polecam, nigdy nie bylo problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...