Skocz do zawartości

Miste Siwy ma co ogladac...


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

...bo to co jest pod maska w Imprezach jest tam pewnie warte tyle samo (albo i wiecej) niz sam pojazd.

 

Siwy to wie gdzie jechac. To ja poprosze o fotke z jednym takim chromowanym Subaru do kolekcji - oczywiscie Siwy ma zrobic big cheeeeassss diabelek.gif !

 

Ponizej to o czym mowie.... ehhh... kasa, kasa, kasa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLEEEEEEEEEEE. A ten ostatni to zanim powiekszylem i zobaczylem ze maske ma z tych......no........wlokien weglowych czy jakos tak..............to myslelem ze byl biedak stukniety i trza bylo ze szrotu maske z czarnej Imprezki dac i na lakiernika nie starczylo :D A ten srebrny to juz w ogole sniadanie mi na dluzsza chwile przerwal ;)

 

PZDR, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLEEEEEEEEEEE. A ten ostatni to zanim powiekszylem i zobaczylem ze maske ma z tych......no........wlokien weglowych czy jakos tak..............to myslelem ze byl biedak stukniety i trza bylo ze szrotu maske z czarnej Imprezki dac i na lakiernika nie starczylo :D A ten srebrny to juz w ogole sniadanie mi na dluzsza chwile przerwal ;)

 

 

Akurat maskę z włokien to może bym sobie w aucie walnął. Myslałem też nad plastikowymi drzwiami i tylną klapą... ale ogólnie te auta to rzeczywiście wyjątkowa obora, ale jedno musze przyznać - jak się zajrzy pod maskę to kopara opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael: A czy takiej klapy z wlokien nie da sie pomalowac? Bo na moj gust taka czarna wyglada "szrotowo" i wcale nie odjazdowo...

 

Filipie, poprostu my wiesniaki nie rozumiemy tej wyzszej formy sztuki. do takiej maski trza dorzucic koncowkie rury kanalizacyjne... tfu wydechowej, jakies deskie do prasowania na bagaznik i bedzie pelen wypas.

 

 

 

 

ps. no i nie mozna zapomniec o pozlacanym lancuchu na szyje. wtedy mozna spokojnie pod remize zajechac, co by sie wstydu nie najesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie to moze ma sens. Ale maska w WRX jest juz lekka takze zysk jest prawie zaden.

 

 

Nic na to nie poradzę że maska Fordowska nie jest aluminiowa i w dodatku kosztuje podobnie horendalne pieniądze do Subarowskiej aluminiowej. Akurat maska w plastiu jestnajmniej problematyczna bo tylko sie musi dobrze zamykac nie ma znaczenia że coś będzie waliło cyz coś. Z tylną klapą i drzwiami już problem bo większośc jest do Rallycrossu lub wyścigów górskich zaprojjektowana i po prostu nie nadaje się do cywilnego auta. Ale klapę może sobie kiedyś taką kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo! ja jestem co prawda przeciwnikiem tuningu technicznego, ale nie mam nic przeciwko ladnemu tuningowi optycznemu i akurat niektore z tych Imprez wygladaja b. ladnie, przynajmniej wg, mnie.

 

Poza tym porownajcie sobie te Imprezki np. do tego:

 

http://tuning.cz/tuning/fotozoom.html?akce=30ℑ=5876

http://tuning.cz/tuning/fotozoom.html?akce=30ℑ=5880

http://tuning.cz/tuning/fotozoom.html?akce=30ℑ=6173

 

:lol:

 

I co tu nazwac wiejskim tuningiem? :lol:

 

Hej!

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat maskę z włokien to może bym sobie w aucie walnął. Myslałem też nad plastikowymi drzwiami i tylną klapą...

U ciebie to moze ma sens. Ale maska w WRX jest juz lekka takze zysk jest prawie zaden.

Ja tez sie zastanawiam nad zalozeniem maski z wlokien lub plastiku, bo po ostatnim gradzie, mam takie dziury w tym aluminium ze sie da tam jajka wozic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i akurat niektore z tych Imprez wygladaja b. ladnie, przynajmniej wg, mnie.

 

 

de gustibus non disputandum est...

 

 

Ja tez sie zastanawiam nad zalozeniem maski z wlokien lub plastiku, bo po ostatnim gradzie, mam takie dziury w tym aluminium ze sie da tam jajka wozic.

 

:shock: :shock: :shock:

 

przynajmniej oszczedzisz na tych tekturowych pudelkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo! ja jestem co prawda przeciwnikiem tuningu technicznego, ale nie mam nic przeciwko ladnemu tuningowi optycznemu i akurat niektore z tych Imprez wygladaja b. ladnie, przynajmniej wg, mnie.

 

Poza tym porownajcie sobie te Imprezki np. do tego:

 

http://tuning.cz/tuning/fotozoom.html?akce=30ℑ=5876

 

http://tuning.cz/tuning/fotozoom.html?a ... image=5876

 

Zobaczcie co leży za szybą tego golfa (Y) .Ciekawe czy są takie ze znaczkiem Subaru :?: :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...