Skocz do zawartości

najbliższe wakacje-plany


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Malte w europie, i Azory! bomba!!!

jeśli chodzi o Amerykę płd. Chile, Peru, w miare bezpieczne kraje

Azja:Chiny, Kore płd., daleka Rosja :)

 

Jest tego więcej ale te kraje najbardziej mnie sie podobały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Polecam Malte w europie, i Azory! bomba!!!

jeśli chodzi o Amerykę płd. Chile, Peru, w miare bezpieczne kraje

Azja:Chiny, Kore płd., daleka Rosja :)

 

Jest tego więcej ale te kraje najbardziej mnie sie podobały!

 

bylem w Albanii, na Malcie. Malta ruch prawostronny więc nie polecam wynajmu auta ale można całą wyspę objechać autobusem bez problemu. Bilet 7 dni jakies 15 eur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku plan jest na Hintertux w Austrii. Zabieramy rowery, narty i sprzet na via ferraty. W zeszlym roku byl objazd po europejskich, gorskich miejscowkach. Jak ktos ma ochote poczytac, to podaje link do relacji z wyjazdu, ktora umiescilem na innym portalu. Moze kogos zainspiruje.

 

http://outdoor.org.pl/?p=1777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tegoroczne plany jak już od 4 lat wybieram się na żagle na Mazury kto nie był polecam 5 dni w dziczy każdemu dobrze zrobi :) nie mam jeszcze pomysłu na drugą połowę urlopu zastanawiam się nad wypadem nad morze a może góry jeśli ktoś mnie przekona jakimś ciekawym miejscem na terenie polski i sprawdzonym to chętnie się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Stachu  co planujesz? Grecja? W mojej  myśli Italia!

Naxos,jak w zeszłym roku,tym tez zarazilem pewnych forumowiczów ;)

 

Ale nie wiem czy moje plany nie zostaną pokrzyzowane firmowymi inwestycjami :(

 

Włochy jakoś nie bardzo.....jak dla mnie nie te klimaty ...choć parę bardzo ciekawych miejsc tam zwiedziliśmy.

 

Ostatnio dostaliśmy propozycje od znajomych zajęcia ich mieszkania w Alicante....zobaczymy jak się sprawy potoczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki cichy plan, żeby w sierpniu wysłać dzieci do babci i urwać się z ukochanym mężem na szalony, romantyczny wyjazd. Może to być tylko kilka dni, byleby była plaża i było ciepło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością. Nad Bałtykiem mieszka moja babcia i byłam tam z 60-70 razy i wierz mi, że pod względem pogody udało się może z 10% pobytów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nad Bałtykiem mieszka moja babcia i byłam tam z 60-70 razy i wierz mi, że pod względem pogody udało się może z 10% pobytów.
Potwierdzam mieszkając na wybrzeżu. Do tego trzeba zaznaczyć, ze pogoda się tu obowiązkowo psuje w weekendy.

Jednak ostatnie lato to na prawdę rewelacja i wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nad Bałtykiem mieszka moja babcia i byłam tam z 60-70 razy i wierz mi, że pod względem pogody udało się może z 10% pobytów.
Potwierdzam mieszkając na wybrzeżu. Do tego trzeba zaznaczyć, ze pogoda się tu obowiązkowo psuje w weekendy.

Jednak ostatnie lato to na prawdę rewelacja i wyjątek.

 

 

Ale woda w morzu i tak zimna i glonowata :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale woda w morzu i tak zimna i glonowata :(
A do tego ze swoistym zapachem :rolleyes::lol: Szczególnie po powrocie np. znad Morza Śródziemnego jest to bardziej wyczuwalne :) jednak mam sentyment do tych stron i wybrzeża Bałtyku.

 

 

Kurcze,ja też sporo bywałem nad Bałtykiem,chyba z lewa w prawo wszystko objeździłem,a sentymentu zero :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję pierwszy raz ruszyć się w Europę. Mam w głowie Włochy... Kurczę mam 28 lat i nigdy nie chciałem nigdzie jechać, zaściankowy jestem mocno :P Zawsze tylko mazury, mazury, mazury ... a może jeszcze raz mazury i tak w kółko. A tu tak - pięknie to fakt, ale ryba nie bierze, a krajobrazy mogę projektować sobie sam przed snem tak dobrze je pamiętam. Jedziemy w składzie ja, żona i malutka w wakacje będzie miała prawie 1,5 roku więc już prawie dorosła :) Wozidło subaru :) nie może być inaczej. Zobaczymy co wyjdzie z planów, ale chciałbym żeby wypaliło.

Mam pytanie jak jechać? Z tego co widziałem po mapie to da się tak by ominąć Alpy, przez Słowenię. Trochę obawiam się górskiej trasy, słusznie? Do dziś pamiętam jak pojechałem w zimę clio do Wisły przez Szczyrk a potem do Istebny. Padał śnieg, śnieg na drodze... oczywiście przejechałem, ale stresu się najadłem, dobrze że na co dzień jezdze po płaskim. Stąd obawy przed alpami nawet latem. Pod górę łatwa sprawa, ale te zjazdy na ośnieżonym asfalcie...masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz,Alp nie ominiesz,ale wszędzie są autostrady,parę razy jechałem przez Słowenię też swietna droga, a spaliśmy w Celie fajny hotel.

Tak więc alpami nie ma się co przejmować,czy to Austria czy Słowenia.1,1/2 roku to trochę malutka Twoja còra,trzeba mieć nadzieję ,że głównie będzie spać ;)

Porzuć mazury i w drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w tym roku po raz pierwszy od wielu lat wybieram się nad Polskie morze :) zobaczymy co z tego wyjdzie :D

A w  jakie rejony? ja polecam Łebę a potem to dopiero Karwię, Jastarnię , Chałupy. Chociaż Piaski na mierzeji wiślanej też nie są złe, i kilka subaraków tam w tym roku widziałem. Zależy tez kto czego szuka nad tym morzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...