Skocz do zawartości

IV Forumowa Subariada - Armenia/Gruzja


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajna trasa, ale wydaje mi się, że dzień 4 macie srogo napakowany i mocno optymistyczny, szczególnie zakładając, że jedziecie grupą oraz to, że na Smintę Samebę i Ananuri zejdzie wam ponad pół dnia. Jako, że nie wszyscy pewnie będą Forkami popylać to podjazd pod Smintę Samebę może być trudny dla niektórych aut, szczególnie jeśli akurat spadnie deszcz.

 

 

Mamy nadzieję, że Land Rovery jednak dotrzymają kroku Subarakom  ;)

Hehe. Ten podjazd jest króciutki ale przez to ze jeździ tam sporo luda to po deszczu bywa różnie. ;) kawałki tego podjazdu sa 'uzbrojone' metalowymi prętami zeby błoto sie nie obsuwało na zakrętach. Jak tam wjezdzalem to mijałem gościa, któremu taki wystający pręt wbił sie w chłodnicę. ;)

 

Poza tym dla poprawy kondycji można podejść z buta. ;-) a dla wytrwałych polecam spacerek (dwudniowy) na Kazbek. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Jak tam wjezdzalem to mijałem gościa, któremu taki wystający pręt wbił sie w chłodnicę.

 

Pręty, druty regularnie zbieramy nawinięte na wał więc pojedziemy pierwsi i wyzbieramy   ;)

 

DSC_4258.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miny też?

 

W Bośni nam się drogi pokićkały i wylądowaliśmy na terenie zaminowanym...

 

42.jpg

 

72.jpg

 

 

Policjanci, którzy nas zgarnęli byli w lekkim szoku gdzie jeździliśmy. 

 

 

39.jpg

 

 

 

Nic nie wybuchło znaczy że na miny tez działa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Towarzystwo! Śledzę ten wątek od samegu początku i nie ukrywam, że bardzo zazdroszczę wyjazdu. Niestety mam tylko Legacy które na taką wyprawę oczywiście się nie nadaje... Czy jest w ogóle jeszcze jakaś możliwość dołączyć do wyjazdu w formie "bagażu" (czyt. bez auta) w jakiejś skróconej wersji? (nie mam szans na 3 tyg. urlopu :(). Oczywiście rozumiem, że nikt mnie osobiście nie zna i przygarnięcie kogoś do auta jest dosyć 'prywatną' sprawą, ale chciałem się rozeznać w sytuacji, żeby wiedzieć czy warto walczyć o urlop w pracy. Jako jedyną rekomendację mogę napisać, że jestem dosyć stałym klientem ASO w Krakowie i jeszcze mnie z kosami nie wyganiali. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista, lista, lista:

1. Dyrekcja i Than_Junior

2. MUrsus

3. Przemekka

4. IzoTom

8. Kubus

9. Bakum

7. Disco 3

5. tomekw_76

6. WIPOLAK (ex. Explanator)

10.Zoui i Chojny

R.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chodziło mi o wydolność oddechową i krążenia. ;)

 

Mi też :biglol: Żeby się nie zasapać...

 

 

 

A jeśli chodzi o źródło tej wiedzy to jest raczej pewne i wiarygodne - Top Gear :D

 

Ano tak. Oni pokonywali wtedy jakiś wulkan, czy coś takiego, w Ameryce Płd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...