Skocz do zawartości

Nowe STI a rajdy


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym sie nie doszukiwał różnic w autkach na 63 Rajdzie Polska ( :wink: ). IMHO Sołek jechał po prostu lepiej. widać to było gołym okiem. przykład? stałem na paprotkach w miejscu gdzie trzeba sie było zhamować po baaaardzo długiej prostej do prawego oporu. Sołowow jako jedyny (poza Meeke) hamował tam na raz. jedno naciśnięcie hamulca, ustawienie autka -> odjazd. cała reszta nie mogła znaleźć miejsca do rozpoczęcią hamowania i robiła to za wcześnie. Kuzi też. w takich miejscach wygrywa się rajdy. tym bardziej, ze takie przykłady można mnożyć. nie wiem, może Sołek tym razem więcej od Kuzaja upalał. a może miał swój dzień. po prostu jechał lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno wyprzedzic czyszczac trase

 

Sołek następnego dnia czyścił i nie płakał tak jak Kuzi... spojrzmy obiektywnie Sołek był tego dnia poprostu lepszy...

 

Swoja droga nie drażni was te ciągłe marudzenie i narzekanie Kuzaja, bo ja go lubie i szanuje jako kierowce, ale słuchać to go nie moge. Za to Sołowow pokazał wielką klasę wypowiadając sie pod koniec rajdu... nie płakał nie narzekał, nie szukał winnych tam gdzie ich nie było, poprostu takie są rajdy... bardzo mi się podobała jego wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam 2.5 litra . Nowy model. Jazda jest super. Wyadje się że nie ma takiego mocnego kopa jak 2.0 z prodrive ale to efekt tego że zmiera się szybciej już na nieższych obrtoach (mniejsza dziura). Ale muszę powiedzieć jedno Subaru jeszcze nigdy tak nie skiepsciło siedzeń jak w MY06. Po jest jakaś katastrofa - małe, ciasne, trzemanie zerowe. Mysle że to ksiegowi w SUBARU coś namotali

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno wyprzedzic czyszczac trase

 

Sołek następnego dnia czyścił i nie płakał tak jak Kuzi... spojrzmy obiektywnie Sołek był tego dnia poprostu lepszy...

 

Swoja droga nie drażni was te ciągłe marudzenie i narzekanie Kuzaja, bo ja go lubie i szanuje jako kierowce, ale słuchać to go nie moge. Za to Sołowow pokazał wielką klasę wypowiadając sie pod koniec rajdu... nie płakał nie narzekał, nie szukał winnych tam gdzie ich nie było, poprostu takie są rajdy... bardzo mi się podobała jego wypowiedź.

 

swietą prawda Kondrados, Kuziemu jak nie może wygrać zawsze coś przeszkadza, ktoś coś mu podłożył, Sołek złapał kapcie i na serwisie nie snuł domysłów że pewnie mu kibice Kuzaja coś podłożyli ąby nie wygrał, jak było z Kuzim który na Polskim(Kormoranie), atmosferę zepsuł poważnymi oskarżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzaj nie filantrop całkiem nieżle zarabia na takiej przeróbce Poza tym N-ka N-ce nie równa. Nigdzie nie jest powiedziane że N musi mieć kłówke i program z prodrive. To jest specjalność naszych zawodników jak nie staje umiejetnosci to się pare tyś. euro dołozy i wynik jest. Zeszłoroczny mistrz Szwecji w N 4 ma zwykły DCCD w N 11 i wszystko wygrywa. Na ubiegłorocznym RP Svedlund miał niespawane nadwozie i tak czysta N kę że wycieczki naszych go oglądały. Kris Meeke ma Cytrynę 5 razy tańszą od S 1600 i goli naszych az miło . Kiedy kierowca ma to coś to nie potrzeba 90 000 euro albo i 180 000 nie pomoże kiedy Pan Bóg o kimś zapomniał przy rozdzielaniu talentów ( patrz Szymon Ruta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...