Skocz do zawartości

Choroba Moderatora


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE:

 

UWAGA, ZBIERAMY "NA LAPTOPA I BEZPRZEWODOWY INTERNET" DLA WRCFANA ZEBY MIAL KONTAKT ZE ŚWIATEM W SZPITALU, WPLATY:

 

50102055581111100664400197

 

Jakub Zawiła-Niedźwiecki

Łagowska 7/39

01-464 Warszawa

 

Napiszcie nicka z forum w polu "tytułem".

 

 

Z zagranicy:

 

SWIFT: BPKOPLPW

 

IBAN: PL 50 10205558 1111100664400197

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chciałbym poinformować forumowiczów że WRCFan jest poważnie chory i na pewno nie będzie go jakiś czas na forum. Dlatego prosił żebyście byli grzeczni.

 

Trzymajcie za niego kciuki, bo mu to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kubuś, rozumiem, że konto działa cały czas i jak tylko ktoś jakąś kwotą dysponuje to bez przerwy można wpłacać prawda... :?: Pytam bo poprzedni przelew nie poszedł duży, a jestem przed wypłatą i mógłbym coś jeszcze przelać jak mi przyślą skubani pracodawcy... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna ciasna jak mało czytania... nawet moje lateksowe ciuchy się nigdy w pralce tak nie skurczyły... :oops: tak czt siak dobrze Michał widzieć Ciem na forumie kurna no.... Weź nie "wal odlep" tylko zdrowiej bo jak nie to namówię pielęgnierki czy tam kogo trzeba i będziesz lewatywy miał 24h\dobe.... i to z detergętami.... zaraz będzie zdrowy... :twisted: ewentualnie z apteki mogę laksygen załatwić... :wink:

 

Ale teraz kurna Moderator nasza wróciła i koniec z bezkrólewiem... no to mamy zonka... :lol:

 

WuRCuś... Mordo ty moja zdrowiej albo kopa... :mrgreen: Kiedy jakie wynście na psepustkem planują ci dać... :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość anonim67

michal zdrowiej szybko ze mnie kiepski kierowca maz w londynie a od toru kielce w moje rodzinne strony calkiem blisko.licze na ciebie i wierze ze sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...