Skocz do zawartości

O bieganiu


KamilP

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek, dobra zmiana :wacko: ale może się mylę, nie chcę mieszać... Qrva o co chodzi, biegłem Rzeź i żadnemu turyście w kontemplacji przyrody nie przeszkadzaliśmy z partnerem :huh: Tak się nie robi do jasnej cholery!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porpos Dyrekcji BPN to już mnie nic nie zadziwi. Kilka lat temu, dokładnie w 2013 roku, Dyrektor BPN wydał zakaz poruszania się po szlakach parku W Wielkim Tygodniu kiedy miała odbyć się tradycyjna droga krzyżowa na Tarnicę (w Wielką Sobotę).

 

Jak widać niektórym władza robi siano z mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie jest złe bo niszczy kolana - każdy lekarz to potwierdzi. Polecam rower.

Daroot rower niszczy plecy :P polecam picie piwa na kanapie...  ale po bieganiu ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bieganie jest złe bo niszczy kolana - każdy lekarz to potwierdzi. Polecam rower.

Bieganie w złych butach, bieganie wyczynowe - to może niszczyć kolana, jak każdy sport na poziomie wyczynowym niewiele ma z dbaniem o zdrowie wspólnego. Ale rekreacyjne bieganie, do tego rowerek i pływanie i mamy piękny triathlon :D

U mnie lekarz zalecił rower miejski (wysoka kierownica jaskółka) by nie obciążać pleców, więc góral czy kolarka odpadają. Biegam na razie trzy lata, tak dla zdrowotności. Kolana bolały mnie tylko jak zaczynałem robić ponad 5km w zwykłych butach trekingowych zamiast dobrze amortyzowanych biegowych.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Biegacie coś? Ja w tym roku porzuciłem bieganie na rzecz piłki kopanej aż do dzisiaj.

Dzisiaj udało mi się ukończył Thoughest Obstacle Race w Oslo. 8km plus 40 przeszkód. Lekko nie było, a finał to podejście pod Hollmenkolen, skocznię narciarską...

Na przyszły rok trzeba popracować trochę, bo teraz to właściwie z marszu startowałem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza rywalizacja na Endo dobiega końca, niektórzy naprawdę dali czadu - gratulacje!

 

Jako autor poprzedniej, stworzyłem nową - zapisujcie się:

https://www.endomondo.com/challenges/26397137

 

.

Dopisalem się do rywalizacji ;) i zdaje się że wam troche ja zepsułem - przepraszam :D

Trzymam kciuki! Poplątania sznurowadeł !

a dziękuję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, Krynica-Zdrój jest w niedzielę. Powodzenia, trzymamy kciuki i pochwal się czasem po biegu :)

Wrocław tez w niedziele ;) a w Krynicy to juz dzisiaj zdaje się zaczęli, aczkolwiek najciekawszy zaczyna się o 3 w nocy dzisiaj, mam na myśli bieg 7 dolin , ledwie 100km i 4500m przewyzszen :panic: :D

Wrocław   zdobyty :D 

załozone  <4h  i  to  o  całe  5sekund  :D 

wykres_ ultra 2012_2 (1).pdf

Edytowane przez Patryk Andrzej
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk Andrzej gratulacje !

dzieki  :)

o kolana i stawy jestem w temacie - bierze ktoś może coś na wzmocnienie stawów?

bo jak białka czy innych wynalazków jakoś nie musze pić/brać tak stawy i kolana bym chętnie wzmocnił (opaski to za mało)

polece  ci cos  co znajomy (August Jakubik) poleca   Hyalutin  - ale  tanie  to  nie  jest :) 

 

a  taniej  to ortopeda  cos  poleci  - bralem  kiedyś jakies coś z dawką leczniczą kolagenów - imo  bez  roznicy   -ale  moze  mam stawy  tak  wyj...zepsute  :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...