Skocz do zawartości

O bieganiu


KamilP

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, filipk93 napisał:

Panowie jakie czasy te maratony?:) gratulacje!!


Na Gdańsk jechałem z 2 debiutantami i założeniem, że będę ich holował. Jeden zrobił 3:45, drugi 5:25. Także rozrzut był solidny ;)

 

 

7 godzin temu, Orear napisał:

Nila zrobiłem w 9h 15min. Nie jest to zabójczy czas, ale byłem z siebie zadowolony. ;p W poprzednim roku nie udało mi się pojechać, może w tym roku się uda. ;)


Gratki! Mnie znajomy strasznie na Nila namawia, więc możliwe, że się skuszę. Za miesiąc Kierat i ponoć też niezły. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2019 o 06:13, filipk93 napisał:

Ładna rozbiwgówka 10 km ;)

Noga podawała to się biegło :P Plan był na 14 a wyszło 21..

 

Za to Wasze czasy to super są, nie mam nawet podejścia. Fajnie będzie się kiedyś zmierzyć jak już trochę podgonie z treningami. Jak na trzy miesiące treningów to mój czas chyba nie najgorszy? :P Wcześniej to tylko treningi kondycyjne i kardio na siłowni robiłem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Michał Guz napisał:

Noga podawała to się biegło :P Plan był na 14 a wyszło 21..

 

Za to Wasze czasy to super są, nie mam nawet podejścia. Fajnie będzie się kiedyś zmierzyć jak już trochę podgonie z treningami. Jak na trzy miesiące treningów to mój czas chyba nie najgorszy? :P Wcześniej to tylko treningi kondycyjne i kardio na siłowni robiłem.

Jak na trzy miechy to długie dystanse biegasz :)  Ja mam od zawsze problemy ze stawami, kondycyjne stoje dość dobrze, robie jakieś treningi funkcjonalne, stacje, plus troche boksuje. Siłowo też nie najgorzej bo rok temu robiłem w przysiadzie 150 kg, ale bóle w kolanach, kostkach itp zawsze był moją słabą stroną i dlatego troche się boję maratonu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Czy jak bede biegał w sandałach i pętem kiełbasy na szyi, będzie to dziwne ? 

 

P.s.

Pytam bo rower mi sie zepsuł a tamci tak jeżdżą.

:coffee:

Nie, całkiem naturalnie, dorzuć jeszcze czosnek na głowę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj podczas bardzo, bardzo rannego biegania natknąłem się na niedźwiedzicę z dwoma młodymi. Niedźwiedzica stosunkowo nieduża 100-120 cm. Ale i tak puls przyspieszył ;) W ogóle ten rok jakiś dziwny, podczas każdego biegania jakieś zwierzęta ... od saren, przez dziki, lisy aż po łosia. Łoś, nie powiem, na żywo wygląda jak stwór z innej planety ;) 

 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym roku zacząłem biegać ale po kilku miesiącach dorwalem kontuzje kolana i to nie przy bieganiu tylko sprzątaniu kuwety kota ale powiem tak, tak mnie nakreciliscie że podnosze rękawice i wracam do walki


Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szurpit2 napisał:

W zeszłym roku zacząłem biegać ale po kilku miesiącach dorwalem kontuzje kolana i to nie przy bieganiu tylko sprzątaniu kuwety kota emoji41.png ale powiem tak, tak mnie nakreciliscie że podnosze rękawice i wracam do walki emoji16.png


Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka
 

Ja w październiku biegne pierwszy maraton. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegiem na pewno dasz radę
Hehe to fakt, jak u mnie jest Maraton to przez ponad pół dnia nie mogę wyjechać spod bloku ani wjechać, tylko straż przepuszcza biegusiem przez trasę

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja wyeliminowala mnie z sezonu biegowego. W związku z tym mam do sprzedania dwa pakiety startowe.

1. Bieg Rzeźniczka - Cisna

-27 km

- 22.06.19

-120 zl

http://www.biegrzeznika.pl/rzezniczek/

2. Ultra Garmin Race - Radków 

-53 km

-14.09.2019

- 150 zl 

https://ultrarace.pl/radkow

 

Pakiety kupowane w pierwszej puli. Ceny do negocjacji oczywiście:)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh zaczynałem bardzo powoli bardzo małe odcinki żeby się sprawdzać jak tam 'kuwetowa' kontuzja. I powiem tak było spoko, wczoraj pierwsze 5km - co w poprzednim Roku nie było najmniejszym problemem i wczoraj biegło się spoko ale dziś kolano nap....icza aż miło :-/ sam nie wiem czy to może złe buty i źle mi stopę układa przez co w nie odpowiednim miejscu jest tarcie na kolano czy jakieś chrząstki w ubiegłym roku dostały. Chyba tym razem bez usg się nie obejdzie :-/ macie może doświadczenie czy przez źle dobrane buty jedno kolano dostawalo w kość?

 

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...