Skocz do zawartości

Polskie morze sierpien


lukp

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni tydzień sierpnia i... Kołobrzeg. Ludzi będzie już mało (niemiecka geriatria dopisuje cały rok, taki urok), plaża po odbudowie, zrobione rafy kamienne, będzie się woda szybciej grzała. W razie niepogody jest gdzie kultury zaczerpnąć i dobrze zjeść, zabawić się etc. Codziennie prom na Bornholm, fajna jednodniowa wycieczka objazdowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastarnia: między lądowiskiem a stacją benzynową na Mickiewicza jest kilka miejsc, w których możesz poszukać wolnych domków. Na wysokości lądowiska jest wyjście na plażę, na której nawet w środku sezonu nie ma tłumów. W Ostrowie na pewno będzie spokojnie, ale trochę dalej od plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś na początku sierpnia w Mrzeżynie za Kołobrzegiem, w bardzo fajnym miejscu, na uboczu w lesie, niedaleko od plaży. Mrzeżyno to niewielka miejscowość, bez wielkich tłumów, plaża szeroka więc każdy znajdzie miejsce dla siebie. W razie czego namiary na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Krynica Morska to dobry wybór?? Chcę jechac na parę dni w przyszłym tygodniu. Zależy mi aby było blisko od Wawy, bo żona w 8 miesiącu :D

Krynica jest pełna ludzi w wakacje to po pierwsze, po drugie możesz mieć problem dotrzeć stamtąd gdziekolwiek ... korki dość często się tam tworzą ;)

 

Z żoną w 8 miesiącu unikałabym takich podróży ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Krynica Morska to dobry wybór?? Chcę jechac na parę dni w przyszłym tygodniu. Zależy mi aby było blisko od Wawy, bo żona w 8 miesiącu :D

 

Ja bym nie ryzykował, nawet jeśli ciąża przebiega bez powikłań. Poczekać i jak już pociecha będzie na świecie przez 30 dni to spokojnie jechać na wakacje. Chyba, że chcesz odebrać poród potomka w Subaru albo bezkarnie sprawdzać możliwości auta w drodze do szpitala :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dąbki koło Darłowa są (były?) stosunkowo spokojnym miejscem. Otwarte morze - więc w miarę czyste, trochę na uboczu, więc tłumów nie ma, blisko Darłowo, gdzie można co nieco pozwiedzać, wybrać się na wycieczkę statkiem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam OSTROWO. Mało ludzi, plaża czysta nie zatłoczona, na miejscu wszystko czego potrzeba dla spokojnego odpoczynku, szczególnie z małym bobo. Blisko do Karwi i Jastrzębiej Góry. Jeżdżę tam od 4 lat ( pierwszym razem mój syn miał 2 latka ) W tym roku również tam będę. Polecam, na prawdę fajnie i spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i szczęśliwie wróciliśmy z krynicy. Pzdr i w sumie polecam, bo blisko od wawy

 

Jeździłem kawałek na zupełnie pusta plażę aż w końcu dnia trzeciego dostałem mandat za wjazd do lasu i niewłaściwe parkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastarnia super, kiedyś miałem okazję poprzebywać w jednym sezonie w 14 miasteczkach od ustki aż po hel i zapamiętałem ( ale nie z powodu że byłem trzeźwy :) ) Łebę ! Jastrzębią góre ( bo jest gdzie zjeść ) no w sumie Karwię ( ale tam tłumy) no i cały półwysep helski , a szczególnie jastarnia - takie wypośrodkowanie między chałupami pełnymi młodzieży a drogą juratą. Plaże to chyba są najleszpe na półwyspie, piękny piasek i ludzi mało. Tylko czasami mocno się korkuje szosa, ale wtedy należy wyluzować i posiedzieć trochę dłużej na plaży lub na rybce, albo po warszawsku lewy pas i ogień :D ale wtedy nie będą dobrze mówili o właścicielach subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawde chcesz bez tlumow i wszedobylskich kramow, to polecam Rogowo. 3-4 km od Mrzezyna i Dzwirzyna i z 10 od Kolobrzegu. Tyle ze tam naprawde niewiele sie dzieje, jest jeden punkt z goframi, dwa spozywczaki jedna slaba smazalnia, ale .... Jest spokoj. Jak tylko chcielismy gwaru to jechalismy w jedna lub druga strone po 3 km i bylo wszystko

 

Na plazy bez problemu jestes w pierwszym rzedzie przy wodzie i nie trzeba miec oczy dookola glowy zeby dzieciaka znalezc bo spokojnie obserwujesz z lezaka. Mozna odpoczac :)

 

Dla mnie mrzezyno i dzwirzyno to za duzo, o zmasakrowanym kolobrzegu nie wspominajac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastarnia! Piękne czyste i tętniące życiem miasteczko! Wystarczy iść jednak troche w bok i już jest cisza i spokój! Byłem tam już dwa razy i szczerze powiem - zakochałem się w tej mieścinie! Plaże spore i czyste, ludzi bez przesady... ahh... ja chce tam znów pojechać! No i z drugiej strony zatoka, idealne miejsce do uprawiania kite i wind surfingu! Sporo też rejsów łodziami po pieknej zatoce jest. Do tego lotnisko, gdzie można polecieć samolotem i pooglądać półwysep z góry...

 

Odradzam Władysławowo - syf na plaży i tłumy ludzi. Polecam za to Chłapowo, które jest zaraz obok - dużo spokojniej i ciszej :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...