Skocz do zawartości

Ceny idą w górę - o co kaman


4mamut

Rekomendowane odpowiedzi

We Francji wogóle ceny aut są z kosmosu, 6 lat byłem tam i nigdy nie znalazłem jakiejś okazji. Zwykły golf II nawet ponad 1 tys euro. Jak mówili znajomi, trzeba po prostu dzwonić, pytać, oglądać i negocjować. Ludzi stać na auta to i ceny mają wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niedaleko więc postanowiłem zobaczyc gazetkę z cenami aut w tej okolicy i znalazłem w niej subaraka GT w serii - nawet zadbanego. Tylko że za taką cenę oddałbym swój :) .

 

http://www.barge-sub...000&page=3&tri=

 

Czwarta pozycja :)

 

Francuzi zarabiaja 3-4 raz wiecej niż my - więc co sie dziwisz? oni oddaja tanio bo ty nie oddasz swojego za 9990PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki , patrzylem na hawka.

 

Ceny starych samochodow we francji sa sztucznie utrzymywane przez "prome a la casse" co oznacza ze kupujac nowe auto panstwo doplaca jesli oddajesz grata. Z tego powodu malo jest na rynku starych aut za pasztet. Cel jest taki aby wycofac z obiegu jak najwiecej gratow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że to zależy też od popytu i podaży na danym rynku.Polska to młody rynek dla aut sportowych dostępnych dla ludzi typu "Kowalski". W Irlandii na ten przykład takiego GT kupisz za około 1000€ albo i mniej ale jest tego od groma wielkiego a mało kto chce to kupować,pasjonaci szukają już bardziej R i RA a te ciągle trzymają cenę nawet w irlandii,poza tym koszty ubezpieczenia i podatków,dla młodych nie osiągalne,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...