Skocz do zawartości

Czlowiek to dziwna istota


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedno powiem: To Forum jest do leczenia.

 

 

Myślę że ludzkość nie zna odpowiedniej terapii... bardziej szlone sa już chyba tylko fora rowerzystwó górskich, szczególnie tych od downhillu i chyba moż ejakieś fora miłośników rosyjskiej ruletki jak są takowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest rozwiązłe, szczególnie po 23 kiedy większość jest po trunkach jedynych i słusznych ;) Ciekawe co na ten wtręt o żylakach Gal-a i ciągotach vert-a Marzena ;)

Pewnie nic.jest mna i czescia forumowiczow zdegustowana wiec pewnie mysli ze jestesmybanda palantow.ale niech sobie mysli :mrgreen::mrgreen: ja i tak mysle ze Marzena robi nas w trabe. a z punktu widzenia psychologicznego jej posty sa raczej slabe i nadal nie odpowiadaja nam na zadane pytania.

Marzeno pozdrawiam na pewno jestes wspaniala :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, cos sie mnie tak uczepil i ta psychologie mi ciagle wypominasz??? Daj zyc czlowieku! Mam byc 24/dobe psychologiem i to jeszcze swoim :shock:

I nie jestem tu niczym zdegustowana, ani zdziwiona, ani zazenowana. Zreszta juz napisalam, co mysle o wypowiedziach i ok.

Vert, jak przeczytalam o tym Twoim wrx, to juz wiem, dlaczego tak na mnie napadasz i dlaczego tak Ci humor zepsulam :lol:

A ze Twoje wypowiedzi sa troszke ponizej krytyki czasami, nie biore tego do siebie, przeciez to Twoje wypowiedzi... .Naprawde musiales miec jakies straszne przezycia z psychologami. Nie wiem, moze na Samsona trafiles czy cos takiego, ale to juz nie moje wina przeciez. Uwazam, ze posuwasz sie za daleko i nawet moje prosby nie pomagaja. Trudno, jakos to przezyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest rozwiązłe, szczególnie po 23

Dlatego je lubię... szczególnie po 23 :twisted:

 

ejakieś fora miłośników rosyjskiej ruletki jak są takowe.

Nawet jesli, to rotacja forumowiczów jest zapewne spora - i głębsze przyjaźnie się raczej nie zawiązują. Nie zdążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja nie mam nic do racji. Mam tylko zastrzezenia co do sposobu wypowiadania sie o mnie i oceny mnie. Temat byl wlasnie po to, zeby poznac zdanie innych, a wiec rozne zdanie i zobaczyc co o tym mysla, czy o tym mysla. Z pewnoscia nie mial na celu obrazania kogos (czego tez nie zrobilam) czy dania pola do obrazania innych (co Vertowi akurat sie udalo i nawet jest z tego dumny).

A biore to do siebie, bo jest skierowane ersonalnie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagam wnioski:Marzeno wybacz mi.

pozdrawiam i zycze mile jazdy ...honda :mrgreen:

...i tak dalej nie rozumiem wlasciwie po co ten post ale przynajmniej cos na forumie drgnelo i fajnie bylo.

Marzeno pozdrawiam -wuerixowiec zafajdany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...