Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Alo :) Z góry wiem, że będę tylko wpadać i czytać, napawać się energią stąd :) Pisać pewnie nie bardzo, bo jestem niezmotoryzowana, mogę tylko popatrzeć ;) Ale czuję tu świetne wibracje, więc i to dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono!

Właśnie zaczynam przygodę z subaru, narazie mentalnie, ale niedługo już fizycznie.

I tak na wstępie pytanie, kto we Wrocławiu dobrze zna subarynki - chodzi mi o mechanika, który dobrze zrobi, nie popsuje i nie zedrze skóry za bardzo?

Dzięki i pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość intertuning

Witam

Przemas z miasta swietej wieży (Częstochowa).Prędkość we krwi , przekładana na jedną oś, ale może niebawem na obie (jak w koncu cos trafie ciekawego)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, ja tak naprawde nie jestem nowy gdyż napisłem juz 1 post (jakieś 30 min temu) :), tylko zapomniałem się przywitać i zostałem za to odpowiednio skarcony;)), więc bardzo wszystkich przepraszam i Dzień dobry raz jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych. Jako posiadacz Subaru STI MY05 pokusiłem się o dołączenie do zacnego forum. Pragnę czuwać nad wiarą w opiekę Boską powyżej prędkości 90 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję prowokację :twisted:.

 

[EDIT]He he - małem nosa.

 

ks. Robak - daj nam się lepiej poznać, bo na razie idziesz na grubo i nie znając Cię nie wiemy, czy prowokujesz, czy też takie masz poczucie humoru, czy na przykład jesteś po paru piwkach :twisted:. W każdym razie proponuję popisać na początek chociaż trochę on-topic, a żarty wrzucać do wyznaczonego do tego wątku (dział Off-topic, "Żeby rozluźnić atmosferę" - tutaj http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=306319#306319 )

 

Niezastosowanie się do mojej propozycji może się wiązać z sankcjami przewidzianymi w Regulaminie Forum :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wrocilem z autkiem z krakowa.

Jestem szczesliwym posiadaczem turbo antyka w kolozie zielonym.

Wrazenia z jazdy? yyyyyyhyhhhyyyy zajebi..e

Troszke trzeba przy nim podlubac,kosmetyczne sprawy,jakies zaprawki lakiernicze,sprawdzic heble bo troche trzęsie przy hamowaniu. Kapcie juz zakupilem i wyważylem. Pozmieniac filtry itd. ogolnie jestem zadowolony i bede mial co robic popoludniami :)

Tak wiec oficjalnie powitam sie jeszcze raz ze szczesliwymi posiadaczami Subaru :)

 

P.S. za cholere nie wiedzialem gdzie umiescic ten post wiec napisalem w offtopic. Prosze przeniesc w razie czego wedle uznania do odpowiedniego działu :)

Pozdrawiam wszystkich :)

Ninja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...