Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,od dzis jestem nowym uzytkownikiwm,nie mam subaru ale bardzo mi sie podoba imprezka.:D:D Jestem kumplem Agniess-to ona mnie tu sprowadzila:):):)pozdrawiam

 

 

 

 

Strzałka mnie też Agness opowiadała o tobie :) i bardzo sie ciesze że zdecydowałeś sie zapisać do kółka różańcowego :P

kawior ty ślepa pało sie patrzy jak sie jedzie :D a nie slepego udaje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawior ty ślepa pało sie patrzy jak sie jedzie :D a nie slepego udaje :))

 

yyyy... :oops:

 

Ten tego... yyy... ten legac wydawał mi się jakiś taki znajomy, ale piątek był, zmęczony po całym dniu jechałem, a jeszcze przede mną było parę spraw i mój mózg nie skleił tych paru prostych faktów :oops:

 

Ale wszystko dobrze się skończyło, bo Was w końcu poznałem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młody125p

Witam wszytkich na imei jasiek lat 21 pseudo młody urodzony w krakowie obecnie zamieszkały w miescinie o nazwie Zator Koło Oświęcimia stan cywilny wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem nową forumowiczką a przy tym ogromną milośniczką subaru imprezy. niestety nie znam sie tu jeszcze z nikim wiec prosze pomozcie mi sięwdrożyć w świat tego forum. z gory dzieki. pozdrawiam wszystkich tu obecnych i nieobecnych forumowiczów.ze mna na pewno będziecie mieli o czym pogadac, zapewniam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby to bylo auto marzen :wink: i tak wszystkie sa super :wink:

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Sie 12, 2006 7:32 pm ]

witam!

 

Podczepilam sie w środe,09.sierpnia.2006r.

lubie:konie i subaru

krotko;jest super! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum juz jakiś czas, jednak dopiero od wczoraj jestem najszczęśliwszym posiadaczem pięknej, niebieskiej Subaru Imprezy WRX MY05 (EU) !! Jedno z moich największych marzeń się spełnia :) I postanowiłem się tak oficjalnie przywitać, niektórzy mnie znają ze spotów w Krakowie, przyjeżdzałem Volvo S40, niektórzy jeszcze nie - Michał mam na imie i pewnie przy najblizszej okazji poznamy się na spocie - juz z moją niebieską lalunią :):) Niedługo jakieś foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...