Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Piaskos, może tylko teren lowow sie zmienić jak nas wygonią :P Wiem, to nie jest humanitarne polowac na bezbrone swiezynki ale to je hartuje przed wejściem w czeluści forumowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Zamierzam kupić Subaru impreze wrx i mam nadzieję, że na tym forum zostanę zarażony pasją do tych aut.

Puki co jeżdże VW Phaetonem, który zamierzam opchnąć, lub zamienić na Subaru.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co jeżdże VW Phaetonem, który zamierzam opchnąć, lub zamienić na Subaru.

Troszkę inna para kaloszy :D , ale jeśli czujesz miętę do subaru spodoba Ci się ta inność. Ja jeżdziłem 7-ką i S-ką wcześniej i jestem zakochany w moim zupełnie niekomfortowym, głośnym, paliwożernym "przyjacielu" 8) :mrgreen:

Witka [you]!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inna para kaloszy :D , ale jeśli czujesz miętę do subaru spodoba Ci się ta inność. Ja jeżdziłem 7-ką i S-ką wcześniej i jestem zakochany w moim zupełnie niekomfortowym, głośnym, paliwożernym "przyjacielu" 8) :mrgreen:

Witka Bedo!

Już mam po dziurki w nosie tego komfortu ;p Wszędzie elektronika, miliard kabli, kebelków. Teraz pora na coś, szybszego, mniejszego i jednak WRX chyba będzie oszczędniejszy :roll: Wiadomo, spalanie zależy od stylu jazdy, ale wydaje mi się, że przy podobnej mocy, a jednak masa duuużo w WRx mniejsza (phaeton 2,2-2,5 tony) spalanie spadnie chociaż trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam koledzy forumowicze te wasze zaczepki :D jak znajdę już chwile wieczorem żeby poczytać posty i powiem a raczej napiszę nie tak prosto jest zdrażnić TAJA :D pozdrawiam tych wszystkich starych forumowiczów którzy próbują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...