Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem od dwóch tygodni szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy Outback 1996, 2.2, bez reduktora, wersja amerykańska. Mieszkamy w Warszawie. Sam dłubię w swoich samochodach. Przerdzewiały wlot paliwa już zesztukowałem :-)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Przemars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

maniek taj, tu z serdeczności wszyscy piszą jak coś jest nie tam gdzie trzeba, więc bez urazy. Mam nadzieję, że znajdziesz fajną furę i wkrótce pochwalisz się nią na Forum. Widziałem, że Twój wątek już jest w ogłoszeniach - miejmy nadzieję, że telefon się wkrótce rozdzwoni...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , nazywam sie Przemyslaw Ebertowski , jestem kolarzem gorskim sponsorowanym przez firme Subaru Import Polska. Jest to moj pierwszy wpis na tym forum i mam nadzieje ze zostane pozytywnie przyjety do Waszego grona. Chcialbym poznac milosnikow marki Subaru , a szczegolnie tych , ktorzy jezdza na rowerach gorskich. Moze uda sie z czasem stworzyc grupke i spotkac na jakims maratonie MTB. Kilka razy w roku organizuje rajdy rowerowe w Gminie Gniewino, na ktore goraco zapraszam. Jesli mozna , bede o nich informowal na tym forum. Moja druga pasja sa rajdy Of-Roadowe i w tym temacie rowniez chcialbym byc aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako świeży na forum. Jeżdzę subaru od pół roku dopiero (więc w tym też jestem całkiem świeży), wcześniej pozostawałem cały czas wierny innej marce i myślałem, że tak już zostanie na długo:-) Ale zostałem zauroczony tym samochodem (nie tylko samochodem :wink: )przez obecną na forum Poznaniankę i zdrada innej marki okazała się najlepszą rzeczą jaką mogłem zrobić.

 

Poznanianka namówiła zresztą do zakupu subaraków kilka innych osób, myślę więc, że powinna zmienić pracę. Albo przynajmniej dostawać prowizję od dilerów:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...