Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniaków marki Subaru.Zaczynam poszukiwania Imprezy Type-R bądź RA rocznik 96 i wyżej.A wszystko zaczęło się od przejażdżki :twisted: a teraz to już choroba,którą chcę realizować.O reszcie będę pisał we właściwych miejscach.Gdyby miał ktoś chwilę i chęć to chciałbym się dowiedzieć paru bardzo istotnych rzeczy związanych z Imprezą nie tylko GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu przeglądam forum i wile cennych informacji udało mi sie już dowiedzieć . Jako że planuję zakup forestera , pomyślałem że dobrze by było sie zarejestrować.

Jeszcze raz wszystkich Witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez witam i pozdrawiam wszystkich z dokladnoscia do tych ktorych nie lubie :) od co najmniej roku inkoguto bywam tutaj ale za sprawa jednej Pani postanowilem sie ujawnic (milion buziaczkow btw) :) jesli chodzi o moje terytorium to poza centrum/moktow/ursynow rzadko sie zapuszczam, chyba ze po miód pitny ktorego jak wiadomo na poludniu brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Powoli dojrzewam do wymiany auta, a ponieważ mam sentyment do japońskich (aktualnie accord) i chciałbym coś z napędem 4x4, pomyślałem o Subaru. Czas zrealizować swoje marzenia. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Długi czas byłem obserwatorem forum, a że nadszedł czas na zmianę autka (a będzie to prawdopodobnie świniak) to doszło do rejestracji;)

Mam nadzieję, że niedługo będę mógł się pochwalić nowym nabytkiem w odpowiednim dziale;)

 

Także jeszcze raz - witam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, końcem czerwca dołączę do szczęśliwych (mam nadzieję) posiadaczy subaru.

Po długich poszukiwaniach zdecydowałem się na OBK 2.0D i takowego zamówiłem.W wyborze pomogła mi m.in lektura Waszych tematów.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów już zrobiłem ale się nie witalem wiec robię to teraz

Witam wszystkich :lol::lol::lol:

Podobnie jak Klokaj jestem w trakcie podejmowania decyzji co do zakupu OBK 2.0d. trochę się łamie nad paroma innymi koncepcjami ale ta chyba jednak wygra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów już zrobiłem ale się nie witalem wiec robię to teraz

Witam wszystkich :lol::lol::lol:

Podobnie jak Klokaj jestem w trakcie podejmowania decyzji co do zakupu OBK 2.0d. trochę się łamie nad paroma innymi koncepcjami ale ta chyba jednak wygra :D

 

No powiem Ci że ja się b.długo nad tym zastanawiałem, w grę wchodziły b.różne opcje od Range Rovera Sport(używany oczywiście) przez X5 - też używany do nowych Mazda Cx-7 i Passat 4motion dsg. Wybrałem Outbacka, zobaczymy czy wybór słuszny był ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nic Cię tego nie nauczyło? :mrgreen: ) To tak jakby mieć brzydką żonę i szukać drugiej takiej samej 8) A w koło tyle pięknych dziewczyn. . .

 

No właśnie mnie nauczyło :D Tylko nie do końca jestem przekonany czy Outbacka można porównać z piękną dziewczyną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha

Warcy Rycy Cescy - odsłona druga. Witam ponownie, tym razem jako właściciel Forestera MY99, ochrzczonego przez moją żonę "karawanem" (oby nie na zawsze) i którego muszę trochę jeszcze dopieścić.

 

mahalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piciu, witamy :wink: i gratulacje powrotu do słusznej marki :mrgreen:

 

Jedyne słuszne pozbycie się smutku z buzi to zakup Subaru. Gietek to idealne autko dla mnie, lecz teraz postanowiłem zakupić coś masywniejszego, wolniejszego i padło na turbo dziadka. Przynajmniej jak kogoś zepchnę z drogi to nie odczuje tego ;D

 

AVE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...