Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w szczególności Poznań i okolice gdzie przebywam i skąd pochodzę :) Srebrny forek turbo my01 to mój :) ze świniaczami na lusterkach na klapie....

Teraz na blachach PO poprzedni właściciel na GCH, ale też jeździł po Poznaniu.

WITAM jeszcze raz :)

 

Witamy

heheh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich,

czytam forum już od ponad roku, jednak szczęśliwym właścicielem Subaru jestem krótko (mój wiśniowy OBK wyjechał z salonu raptem kilka tygodni temu).

Wcześniej jednak sporo jeździłem szwagrowym Forysiem 2.0 MY06 i właśnie dzięki niemu zakochałem się w autach spod znaku plejad :)

 

Zawodowo zajmuję się IT - jestem projektantem/programistą w jednej z bardziej znanych firm ubezpieczeniowych. W czasie wolnym masę czasu spędzam na kortach (gram w tenisa 26 lat) a zimą jeszcze jeżdżę na nartach. Gram też na gitarze elektrycznej oraz kleję sporo modeli (żaglowce, lotnictwo od 2WŚ do współczesnych konstrukcji). Ale przede wszystkim spędzam czas ze swoim 3-letnim potomkiem, wielkim fanem motoryzacji :)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowo zajmuję się IT - jestem projektantem/programistą w jednej z bardziej znanych firm ubezpieczeniowych. W czasie wolnym masę czasu spędzam na kortach (gram w tenisa 26 lat) a zimą jeszcze jeżdżę na nartach. Gram też na gitarze elektrycznej oraz kleję sporo modeli (żaglowce, lotnictwo od 2WŚ do współczesnych konstrukcji). Ale przede wszystkim spędzam czas ze swoim 3-letnim potomkiem, wielkim fanem motoryzacji :)
Ale dużo informacji, tylko cv brakuje :mrgreen::mrgreen:

Witamy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem na to forum kilka lat, ale widzę, że się tu klub dyskusyjny onanistów zrobił :D

 

a to przecież tylko auto jest :P

Mam prośbę do moderatorów... Można kolegę z lekka zbanować za takie bluźnierstwo... :twisted::mrgreen: :wink:

 

Witamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...