Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie szczęśliwych posiadaczy Subaru,

 

Sam jestem fanem marki, ale tzw. rozsądek (czy napewno?) sprawił, że jako pierwsze auto w domu pojawił się klasyczny pampers-wagon tj. Octavia II w dieslu, a ja dla siebie dokupiłem żałosną namiastkę Imprezy czyli 15-letniego Audika 2.8 quattro. Miałem ostatnio okazję pojeździć blobem STI i w stosunku do mojego staruszka chodzi nieporównywalnie lepiej, ale przynajmniej mogę się trochę oswoić z napędem na 4 i mieć pod nogą coś więcej niż benzynowy 1.1 z Yarisa. :) :wink:

 

Póki co zbierając pieniążki będę wzdychając spoglądał na Wasze autka i śledził wątki ze wskazówkami dotyczącymi udanych zakupów...

 

Serdecznie pozdrawiam... :)

 

Witam wszystkich nowych forumowiczów i zarazem przestrzegam! TO FORUM JEST JAK ZARAZA!!!

Cytat powyżej pochodzi sprzed niespełna 5 miesięcy. Zamierzałem wtedy kupić Subaru za jakieś 5 lat. Tymczasem w garażu stoją już 2: Forester od 2 miesięcy i Impreza od niedawna.

 

Uciekajcie stąd póki możecie - zwłaszcza Ci, co jeszcze Subaru nie zakupili! To Was opęta, omami, zniewoli. :? :shock: :|

 

A tak poważnie, to miło wiedzieć, że Subaroza się rozprzestrzenia i człowiek nie będzie osamotniony w swych cierpieniach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Witajcie, w sumie nie wiem co napisac... hmm to moje druugie subaru.....

 

mialem odwyk rok....

 

 

 

na poczatku bylo dobrze....

 

 

potem lato

 

...jesien....i

 

 

kupilem drugie.

 

Kuba

 

 

a jednak drugie :mrgreen::mrgreen:

subaru uzależnia :lol: :wink:

 

-- Pt mar 25, 2011 9:30 am --

 

Witam serdecznie szczęśliwych posiadaczy Subaru,

 

Sam jestem fanem marki, ale tzw. rozsądek (czy napewno?) sprawił, że jako pierwsze auto w domu pojawił się klasyczny pampers-wagon tj. Octavia II w dieslu, a ja dla siebie dokupiłem żałosną namiastkę Imprezy czyli 15-letniego Audika 2.8 quattro. Miałem ostatnio okazję pojeździć blobem STI i w stosunku do mojego staruszka chodzi nieporównywalnie lepiej, ale przynajmniej mogę się trochę oswoić z napędem na 4 i mieć pod nogą coś więcej niż benzynowy 1.1 z Yarisa. :) :wink:

 

Póki co zbierając pieniążki będę wzdychając spoglądał na Wasze autka i śledził wątki ze wskazówkami dotyczącymi udanych zakupów...

 

Serdecznie pozdrawiam... :)

 

Witam wszystkich nowych forumowiczów i zarazem przestrzegam! TO FORUM JEST JAK ZARAZA!!!

Cytat powyżej pochodzi sprzed niespełna 5 miesięcy. Zamierzałem wtedy kupić Subaru za jakieś 5 lat. Tymczasem w garażu stoją już 2: Forester od 2 miesięcy i Impreza od niedawna.

 

Uciekajcie stąd póki możecie - zwłaszcza Ci, co jeszcze Subaru nie zakupili! To Was opęta, omami, zniewoli. :? :shock: :|

 

A tak poważnie, to miło wiedzieć, że Subaroza się rozprzestrzenia i człowiek nie będzie osamotniony w swych cierpieniach. :wink:

 

Posłuchajcie kolegi nikko bo ma rację!

nawet ja dałam się omamić :P:mrgreen: a jeszcze parę lat temu nie wiedziałam, że taka marka istnieje :/

po tym jak wielotnia astra była już na tyle wysłużona to przy kupnie nowego autka zależało mi tylko aby autko było wyższe i dużym bagażnikiem dla psa :)i żeby było czarne jak smoła :mrgreen::mrgreen:

długo krzywiłam się przy zakupie oj długo a teraz nie mogę się rozstać z moim "złotkiem"

Więc moi mili trzeba się szybko zdecydować: miłość po grób albo będziecie mogli tylko westchnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz drugi....

Witaj Maksik78a :)

Marnie zacząłeś swój forumowy byt, ale jak wiadomo mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy 8)

Nie ma więc sensu się na nikogo boczyć, a w szczególności na Subarytę, bo to fajny chłop jest :idea:

 

Obawiam się jednak, że długo tu nie pobędziesz jak będziesz łamał regulamin forum mnożeniem bytów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen: , trochę późno się witam ale już naprawiam swój błąd :oops: CZEŚĆ . Od ponad roku właściciel GT MY99 ale od niedawna na FORUM,(od niedawna też zaczołem ogarniać te 250KM :) ) dopiero problemy ze skrzynią skłoniły mnie do szukania pomocy na forum(szkoda że tak późno :( ) Jeszcze raz witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za dotychczasową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :) przepraszam,że tak późno ,ale zapoznawałam się z forum i jego treścią (swoją drogą wesoło tu macie :lol: ) Jak chodzi o Subaru to pozostaje w sferze marzeń ( coraz bliższych :twisted: ) póki co "szkole" się na ojcowym forku :twisted: lub imprezie (wolnossącej) kumpla :twisted::) i to chyba tyle.

pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Od ponad miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką forestera 2.0D.

Zdążyłam już przejechać nim ponad 3k km.

 

Będę wdzięczna za możliwość skorzystania z wiedzy bardziej doświadczonych forumowiczów.

 

Serdecznie pozdrawiam, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Szanownych Forumowiczów

 

Jeszcze nie, ale już, już niedługo kolejny Forek w trójmiescie sie pojawi

 

pozdrowienia dla wszystkic

 

Tak jak powiedział tak zrobił ...... od piątku szczęśliwy posiadacz forka 2,0 D ...

jeszcze raz wszystkich serdecznie witam ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, w szczególności Poznań i okolice gdzie przebywam i skąd pochodzę :) Srebrny forek turbo my01 to mój :) ze świniaczami na lusterkach na klapie....

Teraz na blachach PO poprzedni właściciel na GCH, ale też jeździł po Poznaniu.

WITAM jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

Nie jestem posiadaczką Subaru, ale zaczynam być jego wielka fanką.Dlatego bacznie zaczynam obserwować wszystkie wątki :D Może kiedyś się dorobię własnego. Jak na razie miałam okazję poznać jego wnętrze i możliwości jako pasażer, choć nie długo bedę miała okazję poczuć jego moc w swoich rękach :mrgreen:

 

 

Nowe Miasto nad Pilicą? Byłam, zobaczyłam, jeżdziłam :lol: było super, gdy bedzie możliwość na pewno tam jeszcze zawitam

 

 

Tym czasem serdecznie pozdrawiam, no i szerokości na drogach :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...